Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 348 producten.
8000-20000mah kleine UPS back-up power voor modem en router
| Naam van het product: | 5V 9V 12V Mini-Ups Poe Port Ups Backup Power Kleine grootte 10400mah 18w |
|---|---|
| Toepassingen: | Ideaal voor gebruik in huizen, kleine kantoren en andere vergelijkbare omgevingen waar een stabiele |
| Verpakking en het verschepen: | Productverpakking: Mini UPS voor Wifi Router-apparaat, Power Adapter, USB-kabel, gebruikershandleidi |
OEM ODM 10400mah 14000mah UPS Backup Power Batterijcapaciteit Mini UPS Voor WiFi Router 0.4KG
| Naam van het product: | OEM ODM 10400mah 14000mah UPS Backup Power Batterijcapaciteit Mini UPS Voor WiFi Router 0.4KG |
|---|---|
| garantie: | 1 jaar |
| Batterijcapaciteit: | 8000mah 8800mah 14000mah |
12V DC UPS voor router met Poe 8800mah 10400mah 12000mah
| Productnaam: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Operatietemperatuur: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Ondersteuning: | Modem, IP CCTV camera, router, omleidingsapparaat. |
5VDC/9VDC/12VDC Ups Back-up Power USB Poe Mini Dc Router Ups 10400mah 18w
| Productnaam: | UPS-back-upvermogen |
|---|---|
| FAQ: | Het merk van dit product is HKIVI. De beschikbare modelnummers zijn UPS1026 en UPS1052. Dit product |
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |
Mini Ups 12v 2a 18w 10400mah 20800mah Wifi Router Bms 5v 9v 12v Dc Uitgang
| Productnaam: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Capaciteit: | 10400mah 20800mah |
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |
MINI DC UPS 12V 8800mah 10400mah 5V 9V 12V Mini Ups Backup Power Voor Wifi Router
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups voor wifi-router 9v, mini ups voor router en modem, mini ups v |
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |
Mini UPS 12V Uitgangsvermogen 24W Voor Wifi Router Mini Ups 12v 5v 9v
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Operatietemperatuur: | -10°C -40°C |
Ononderbroken stroomvoorziening (UPS) 2400 Wh Elektrische energievoorziening (UPS) Voor industriële
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Compact en modulair ontwerp: | Moderne UPS-systemen zijn ontworpen voor ruimtezuinigheid |
| Toepassing: | Huishoudelijk apparaat |
2400 Wh elektrische energie UPS stroomtoevoer met zuivere sinusgolf uitgang
| (Maximum) outputmacht: | 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA |
|---|---|
| Productcategorie: | UPS-stroomvoorziening |
| Type batterij: | Loodzuurbatterij |
Intelligente oplaadbatterij levensduur in UPS stroomvoorziening 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA
| Bescherming: | Bliksem |
|---|---|
| Energie-efficiëntie: | Geavanceerde UPS-eenheden werken in de eco-modus |
| Spanningsregeling: | met automatische spanningsregeling (AVR) |


