Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 348 producten.
10400mah 14000mah DC 12v Wifi Ups Voor Wifi Router Uitgangsvermogen 26w 52w
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Toepassing: | Router, modem, CCTV camera, netwerk |
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
Mini-Ups 26w 10400mah 12v DC Mini-Ups voor WiFi-router Ononderbroken voeding
| Productnaam: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Gewicht: | 0.4kg |
1A/2A Uitgangsstroom 19v Mini-Ups Voor Wifi Router 18650 Li-Ion Batterij Type
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
52W Ononderbroken stroomvoorziening 19V Router Up voor CCTV-invoerspanning
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit 8000-20000mAh, Multiple |
| Uitgangsvermogen: | 52W |
1A Uitgangsstroom 19V Ups Voor Router Netwerken 20000mah Batterijcapaciteit
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 52W |
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
26W uitgang 18650 Li-Ion Power Mini Ups 5v 2a Voor CCTV camera
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
| Geavanceerde eigenschappen: | Scalabiliteit, Parallelle werking, Netwerkbeheerfunctie, ECO-modus, Hoog efficiënt ontwerp, Visuele |
HKIVI DC 1A/2A Uitgangsstroom 5V gelijkstroom-UPS Voor continue bewaking door CCTV-camera
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Producten: | HKIVI UPS voor wifi router DC mini ups grote batterijcapaciteit output |
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
Mini DC-Ups Uitgang 5v Router-Ups met lithiumbatterie 5VDC/9VDC/12VDC
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit 8000-20000mAh, Multiple |
| Toepassing: | Router, modem, CCTV camera, netwerk |
52W Uitgangsvermogen 5V UPS Voor Router CCTV Camera 8000mah-20000mah
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| (Maximum) outputmacht: | 52W 26W |
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |
DC UPS Grote capaciteit Mini Ups 8800mah Met uitgangsvermogen 52W 26W
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Producten: | HKIVI UPS voor wifi router DC mini ups grote batterijcapaciteit output |
| Geavanceerde eigenschappen: | Scalabiliteit, Parallelle werking, Netwerkbeheerfunctie, ECO-modus, Hoog efficiënt ontwerp, Visuele |


