Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 348 producten.
Mini UPS Backup 1A 2A UPS stroomtoevoer DC 5V 9V 12V Ononderbroken stroomtoevoer
| Naam van het product: | UPS-stroomvoorziening |
|---|---|
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
| Voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit 8000-20000mAh, Multiple |
DC UPS met POE 8800mAh 10400mAh UPS Internetbatterij Mini UPS Voor Wifi Router
| Naam van het product: | UPS-internet |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
Mini UPS 5v 9v 12v Uitgang 1a 2a UPS Internet Batterijcapaciteit 2600mAh*4
| Naam van het product: | UPS-internet |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Batterijcapaciteit 2: | 2600 mAh*4 |
Kleine batterij back-up router UPS Internet 85-265Vac/50-60Hz Invoerspanning 26W 52W
| Naam van het product: | UPS-internet |
|---|---|
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
| Batterijcapaciteit 2: | 2600 mAh*4 |
26W 52W Uitgang Mini Wifi Router UPS Internet Voor 5V/9V/12V DC stroomvoorziening
| Naam van het product: | UPS-internet |
|---|---|
| Technische parameters: | Mini-UPS 12V |
| Toepassingen: | Backup stroomvoorziening voor wifi router |
HKIVI Kleine grootte 0,4 kg UPS Internet Mini Ups Voor CCTV Camera Kortsluitingsbescherming
| Naam van het product: | UPS-internet |
|---|---|
| Bescherming: | Kortsluiting |
| Gewicht: | 0.4kg |
DC UPS stroomvoorziening 20000mah MINI Ups 12V POE-uitgang Voor WiFi-router met lithiumbatterie
| Productnaam: | miniups |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
2600mAh*4 Batterijcapaciteit Modem UPS Internet 12V Met 52W uitgangsvermogen
| Naam van het product: | UPS-internet |
|---|---|
| Batterijcapaciteit 2: | 2600 mAh*4 |
| Aanvullende kenmerken: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit 8000-20000mAh, Multiple |
0.4KG Back-up stroomvoorziening UPS Internet 14000mah 20000mah Voor Wifi Router
| Naam van het product: | UPS-internet |
|---|---|
| Technische parameters: | Mini-UPS 12V |
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
0.4KG Uitgangsvermogen 52W Draagbare mini-UPS Internet voor draagbare energie
| Product aangekomen: | UPS-internet |
|---|---|
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
| Ondersteuning: | Modem, IP CCTV camera, router, omleidingsapparaat. |


