Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 348 producten.
1000VA 1500VA 2000VA 3000VA UPS stroomvoorziening met ingebouwde overspanningsonderdrukking
| Spanningsregeling: | met automatische spanningsregeling (AVR) |
|---|---|
| Energie-efficiëntie: | Geavanceerde UPS-eenheden werken in de eco-modus |
| Type batterij: | Loodzuurbatterij |
Geavanceerde energie-efficiëntie UPS stroomvoorziening met zuivere sinusgolf 3000va
| Scalable accu runtime: | Veel UPS-systemen ondersteunen externe batterijpakketten |
|---|---|
| Naam van het product: | 1000 1500 2000 3000VA W Online UPS stroomvoorziening regulator voor medische apparatuur |
| Monitoring en beheer op afstand: | Geïntegreerde communicatiepoorten zorgen voor real-time monitoring |
DC 60w 17600-41600mah UPS Backup Power voor Laptop en Wifi Router
| Naam van het product: | UPS-back-upvermogen |
|---|---|
| Type: | DC UPS stroomvoorziening |
| Uitgangsvermogen: | 60 W |
8000mah-20000mah Mini UPS Voor Wifi Router Mini UPS 12V Compatibele stabiele stroomvoorziening
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
DC Poe UPS 12V 2A Mini UPS Met Netwerken 14000mah 20000mah WIFI Router
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Geavanceerde eigenschappen: | Scalabiliteit, Parallelle werking, Netwerkbeheerfunctie, ECO-modus, Hoog efficiënt ontwerp, Visuele |
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
26W uitgangsvermogen 12V 2A mini UPS met 20000mah stroomtoevoer
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Geavanceerde eigenschappen: | Scalabiliteit, Parallelle werking, Netwerkbeheerfunctie, ECO-modus, Hoog efficiënt ontwerp, Visuele |
| Uitgangsvermogen: | 52W 26W 36W 18W |
8000-20000mah Mini DC UPS 12v voor Wi-Fi Routers met Poe Port
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Toepassing: | Router, modem, CCTV camera, netwerk |
| Producten: | DC UPS met Poe-poort 12v Modem Ups Inputspanning 85-265Vac/50-60Hz |
12 Volt Mini Ups Voor Wifi Router 8000-10400mah Uitgangsspanning 5V 9V 12V
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8000-10400mah |
| Afmetingen: | 190*122*33 mm |
Mini UPS DC 12v Wifi Router 14000mah toegepast op modem CCTV camera
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Afmetingen: | 190*122*33 mm |
| Batterijcapaciteit: | 14000 mAh |
DC 1A/2A Netwerk 12 Volt Router Ups 18650 Li-ion batterij Type
| Productnaam: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |
| Geavanceerde eigenschappen: | Scalabiliteit, Parallelle werking, Netwerkbeheerfunctie, ECO-modus, Hoog efficiënt ontwerp, Visuele |


