Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 348 producten.
UPS1026CP UPS1052C Mini UPS 12v Voor Wifi Router 26w 52w 14000mah 20000mah 5v 9v 12v
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8800mah/10400mah/14000mah/20000mah |
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
8000-10400mah Batterijcapaciteit Mini UPS 12V DC 1A/2A Voor Wifi
| Gebruik het tijdens het opladen: | Je hoeft niet te wachten. |
|---|---|
| Back-upvermogen: | Biedt een ononderbroken stroomvoorziening aan apparaten die een 12-volt stroombron nodig hebben tijd |
| Afmetingen: | 190*122*33 mm |
Draagbare Mini Router UPS 12v UPS Router USB 5V 9V 12V UPS stroomtoevoer
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Back-upvermogen: | Biedt een ononderbroken stroomvoorziening aan apparaten die een 12-volt stroombron nodig hebben tijd |
| Gebruik het tijdens het opladen: | Je hoeft niet te wachten. |
Mini UPS Router 12v Wifi Router Ups Uitgang POE15V/24V 26w 52w
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Operatietemperatuur: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Automatische spanningsregeling (AVR): | Helpt bij het handhaven van een stabiele spanningsuitgang naar aangesloten apparaten, waardoor ze wo |
UPS1026CP Mini Wifi Router UPS 12V 8000-20000mAh opslagcapaciteit POE UPS
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| LED-indicatoren: | Biedt visuele signalen voor batterijstatus en stroomcondities |
| Toepassing: | Router, modem, CCTV camera, netwerk. |
85-265Vac/50-60Hz 12V Wifi Router Poe UPS Mini UPS 12V Voor Wifi Router Modem
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Brede Verenigbaarheid: | Compatibel met een verscheidenheid aan apparaten die 12 volt stroom vereisen, zoals routers, modems, |
POE15V/24V Kleine mini DC UPS voor router en modem 14000Mah 2000Mah
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Vochtigheidsbereik: | 10%-90% RH |
POE UPS Mini DC UPS 5v 9v 12v Uitgangsstroombereik 1A-2A 10400mah 14000mah 20000mah
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Uitgangsstroombereik: | 1A-2A |
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
1A-2A Mini UPS Batterij Backup Mini DC UPS Voor Wifi Router Camera CCTV Modem
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Afstand van het uitgangsvermogen: | 26w-52w |
| Voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, gemakkelijk te dragen, grote opslagcapaciteit, Multiplex-uitgang, s |
Mini Ups Stroomvoorziening 14000mah Mini DC UPS Uitgang POE15V/24V Kleine Ups voor thuis
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik: | 10%-90% RH |
| Uitgangsstroombereik: | 1A-2A |


