Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 348 producten.
Power 18w Mini UPS Voor Wifi Router Met Poe 8000mah 8800mah 14000mah
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups voor wifi-router 9v, mini ups voor router en modem, mini ups v |
| Batterijcapaciteit: | 8000mah 8800mah 14000mah |
Mini UPS 5V 24V UPS Backup Power Voor Wifi Router En Modem 12000mah 20000mah
| Naam van het product: | UPS-back-upvermogen |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |
| Kracht: | 60 W |
60W Mini UPS 5V 9V 12V Compact UPS Batterij Backup Power Voor Home Offices
| Naam van het product: | 60W Mini UPS 5V 9V 12V Compact UPS Batterij Backup Power Voor Home Offices |
|---|---|
| Toepassingen: | Huisbureaus, kleine bedrijven, internetcafés, openbare bibliotheken, evenementen in de open lucht, a |
| Productcategorie: | UPS-back-upvermogen |
8000mah-20000mah Batterijcapaciteit Bereik UPS Backup Power Voor Router 1A/2A Uitgangsstroom
| garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 12000mah 20000mah |
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups voor wifi-router 9v, mini ups voor router en modem, mini ups v |
Ononderbroken stroomvoorziening UPS Backup Power 12000mah 20000mah 60W UPS Voor Wifi Router En Modem
| Naam van het product: | UPS-back-upvermogen |
|---|---|
| Merken: | HKIVI |
| Kleur: | Zwart |
20000mah Zwarte UPS Backup Power Output POE 15V/24V Mini UPS Voor Wifi Router 9V
| Naam van het product: | 20000mah Zwarte UPS Backup Power Output POE 15V/24V Mini UPS Voor Wifi Router 9V |
|---|---|
| Productcategorie: | UPS-back-upvermogen |
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |
20000mah Batterijcapaciteit Mini DC UPS Voor Router 60W Stroomtoevoer
| Merken: | HKIVI |
|---|---|
| Kracht: | 60 W |
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups voor wifi-router 9v, mini ups voor router en modem, mini ups v |
Mini Portable Ups DC Smart Mini Ups 60w 20800mah Voor Laptop Camera Router
| Naam van het product: | 5V 9V 12V Mini-Ups Poe Port Ups Backup Power Kleine grootte 10400mah 18w |
|---|---|
| Toepassingen: | Ideaal voor gebruik in huizen, kleine kantoren en andere vergelijkbare omgevingen waar een stabiele |
| Verpakking en het verschepen: | Productverpakking: Mini UPS voor Wifi Router-apparaat, Power Adapter, USB-kabel, gebruikershandleidi |
HKIVI 8000mah 8800mah 14000mah 20800mah Smart Mini Ups 60W Voor Laptop En Wifi Router
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Toepassingen: | Ideaal voor gebruik in huizen, kleine kantoren en andere vergelijkbare omgevingen waar een stabiele |
| Merken: | HKIVI |
Op maat gemaakte Smart Mini DC UPS 5VDC 9VDC 12VDC POE15V en POE24V stroomtoevoer
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Beschikbare betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, PayPal |
| Productcategorie: | Smart MIni UPS |


