Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 348 producten.
8000MAH-10400MAH Ononderbroken UPS stroomtoevoer Mini UPS DC1018P
| Naam van het product: | 8000MAH-10400MAH Ononderbroken UPS stroomtoevoer Mini UPS DC1018P |
|---|---|
| Kenmerken: | Scalabiliteit, Parallelle werking, Netwerkbeheerfunctie, ECO-modus, Hoog efficiënt ontwerp, Visuele |
| Gewicht: | 0.4kg |
Ondersteuning Router UPS stroomvoorziening 0.4KG UPS Batterij Backup 10400mah Voor Router
| Naam van het product: | UPS-stroomvoorziening |
|---|---|
| Technische parameters: | Batterijcapaciteit, afmetingen, geavanceerde kenmerken, toepassingen, uitgangsvermogen, gewicht, pla |
| Batterijcapaciteit: | 8000 MAH-10400 MAH |
5V 9V 12V Mini-Ups Poe Port Ups Backup Power Kleine grootte 10400mah 18w
| Naam van het product: | UPS-achtertoevoer |
|---|---|
| Kracht: | 18w |
| Merken: | HKIVI |
8000mah 8800mah 10400mah 14000mah Klein UPS Backup Power Voor Modem En Router
| Naam van het product: | UPS-back-upvermogen |
|---|---|
| Operatietemperatuur: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Batterijcapaciteit: | 8000mah 8800mah 10400mah 14000mah |
HKIVI UPS Ononderbroken stroomvoorziening 26W Mini Poe UPS
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups voor wifi-router 9v, mini ups voor router en modem, mini ups v |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |
| Productcategorie: | UPS-back-upvermogen |
Draagbare stroomvoorziening Mini UPS Voor Wifi Router 18w Voor Modem Cctv Camera 10400mah 2000mah
| Productnaam: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |
| Productcategorie: | UPS-back-upvermogen |
HKIVI Mini UPS 220V Voor Router En Modem Met Poe Battery Backup Power Supply Ups
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 0.4kg |
1A/2A Uitgangsstroom Mini UPS Voor Wifi Router Batterijcapaciteit 8000mah-20000mah
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Toepassingen: | Ideaal voor gebruik in huizen, kleine kantoren en andere vergelijkbare omgevingen waar een stabiele |
| Merken: | HKIVI |
8000mah 20000mah Mini UPS Voor thuis Mini Router UPS OEM ODM USB 5V 9V 12V
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Operatietemperatuur: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Naam van het product: | Draagbare stroomvoorziening Mini UPS Voor Wifi Router 18w Voor Modem Cctv Camera 10400mah 2000mah |
Mini-UPS voor Wifi-router en modem Uitgang 5VDC/9VDC/12VDC stroomtoevoer
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
| Gewicht: | 0.4kg |


