Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 348 producten.
2000mAh*4 LiFePO4 Mini-Ups voor Router en Wifi-Antenne
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Model: | De in de bijlage bij Verordening (EG) nr. 45/2001 bedoelde vergunningen zijn uitsluitend van toepass |
| Voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit, Multiplex-uitgang, Ste |
Power Backup Mini Computer Ups Voor Router En Wifi Antenne 8800mah 10400mah
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Hoeveelheid/capaciteit van de batterij: | 2200mAh*4 ((lithiumbatterij 2200) OF 2000mAh*4 ((LiFePO4) ((1800mah-2600mah geselecteerd) |
| Uitgangsvermogen (max): | 18W/36W |
19v Router UPS 10400mah 8800mah Small Ups voor thuismodem IP CCTV camera
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Type: | 18w 36w Backup Power Mini Ups 9v Voor Router En Modem 10400mah 8800mah |
| Uitgangsvermogen: | 18W/36W |
Back-up stroomvoorziening 10000mah 8000mah Mini-Ups Voor thuisgebruik Wifi Router En Modem
| Productnaam: | miniups |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8800mah-10400mah |
| Toepassingsscenario's: | Router Mini-UPS: gewone kantooromgevingen of kleine netwerkcomputerruimtes, Server-UPS: professionel |
Input 85-265Vac/50-60Hz Mini Ups Voor Wifi Router 10000mah 20000mah
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8800mah-10400mah |
| Toepassing: | Modem, IP CCTV camera, Router, afleiding, POE, Netwerken |
Mini Ups Batterij Backup Voor Wifi Router 20000mah Met LiFePO4 Batterij
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8800mah-10400mah |
| Model: | De in de bijlage bij Verordening (EG) nr. 45/2001 bedoelde vergunningen zijn uitsluitend van toepass |
Stroomreserver 8800mah 10400 Mah Mini Portable Ups Invoerspanning 220V 110V
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Inlaatspanning: | 220 V 110 V |
8000-12000mah Mini-Ups 19V Router-Ups Kortsluitingsbescherming
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8000-12000mah |
| Uitgangsvermogen: | 18W/36W |
DC1018P Mini Ups 20000mah Voor Router En WiFi Antenne 18W 36W
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit, Multiplex-uitgang, Ste |
| Model: | De in de bijlage bij Verordening (EG) nr. 45/2001 bedoelde vergunningen zijn uitsluitend van toepass |
18W 36W draagbare mini-UPS 12V DC 8800mah-10400mah Voor kleine apparaten
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8800mah-10400mah |
| Gewicht: | 0.4kg |


