Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 348 producten.
HKIVI Mini Ups Router Draagbare Ups Voor Wifi Router Uitgangsstroom 1-8A
| Gewicht: | 0.35kg |
|---|---|
| Overspanningsbescherming: | Controleer of de Mini-UPS voldoende bescherming biedt tegen overspanningen voor de aangesloten WiFi- |
| Uitgangsstroom: | 1-8A |
IP CCTV Mini DC Ups Voor Wifi Router Mini UPS 220v 8800mAh-10400mah Geselecteerd
| Toepassing: | Modem, IP CCTV camera, Router, afleidingsprogramma, POE, netwerk |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220 V |
| Monitoring en waarschuwingen: | Sommige Mini UPS-eenheden bieden netwerkbeheerfuncties om de status op afstand te controleren. |
POE15V/24V Mini Wifi UPS voor router en modem Batterijcapaciteit 8800mah
| Batterijcapaciteit: | 8800mAh |
|---|---|
| Afmetingen: | 14.9cm*5.1cm*4.8cm |
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
Batterij back-up 8800mah Compact Wifi UPS Router Voor Wifi Router 0.35KG 220V
| Productcategorie: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Operatietemperatuur: | 0℃-45℃ |
| Overspanningsbescherming: | Controleer of de Mini-UPS voldoende bescherming biedt tegen overspanningen voor de aangesloten WiFi- |
Oplaadbare 48000mah mini UPS back-up stroomvoorziening voor router en wifi-antenne
| Naam van het product: | UPS-stroomvoorziening |
|---|---|
| Type: | Oplaadbare 48000mah mini draagbare ups stroomvoorziening voor router en wifi-antenne |
| Uitgangsvermogen: | 60 W |
Oplaadbare 48000mah mini draagbare ups stroomvoorziening voor router en wifi-antenne
| Uitgangsstroom: | 1 tot en met 8A |
|---|---|
| Output 3: | DC 9V (12V) /2A |
| Naam van het product: | Oplaadbare 48000mah mini draagbare ups stroomvoorziening voor router en wifi-antenne |
UPS Power Backup Mini Poe 60w DC UPS voor hernieuwbare energiesystemen
| Uitgangsvermogen: | 60 W |
|---|---|
| Toepassing: | Modem, IP CCTV camera, Router, afleidingsprogramma, POE, netwerk |
| Hoeveelheid/capaciteit van de batterij: | 18650/21700/32700 4-8PCS 8800mAh-48000mah geselecteerd |
HKIVI 18w accu back-up UPS stroomvoorziening voor wifi router 9V 12V 5V usb
| Naam van het product: | HKIVI 18w accu back-up UPS stroomvoorziening voor wifi router 9V 12V 5V usb |
|---|---|
| Ondersteuning en diensten: | Beheer en beheer op afstand, vervanging van batterijen, updates en upgrades van software, updates en |
| Gewicht: | 0.4kg |
12V 10400mah Mini UPS Stroomvoorziening 18W 36W Mini UPS Poe Voor Wifi Router UPS
| Naam van het product: | Poe Mini Ups 10400mah 8800mah 18w UPS Power Supply Kleine Ups Voor Huis Fouter |
|---|---|
| voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit 8000-20000mAh, Multiple |
| Afmetingen: | 190*122*33 mm |
Mini-UPS stroomtoevoer 24V UPS 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah Backup Power Ups
| Naam van het product: | Mini-UPS stroomtoevoer 24V UPS 1A/2A 18w 36w 10400mah 12000mah Backup Power Ups |
|---|---|
| Bescherming: | Overstroming |
| Ondersteuning en diensten: | Beheer en beheer op afstand, vervanging van batterijen, updates en upgrades van software, updates en |


