Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini ups ] bij elkaar passen 322 producten.
5v 9v 12v UPS stroomvoorziening Ondersteuning Home Wifi Router Modem En Cctv Mini Dc Ups
| Naam van het product: | 5v 9v 12v UPS stroomvoorziening Ondersteuning Home Wifi Router Modem |
|---|---|
| ModelNumbers: | UPS1018, UPS1036 |
| Kleur: | Zwart Wit |
60W accu back-up stroomvoorziening voor thuis DC 9V/12V 2A
| Model: | DCP-60W |
|---|---|
| Output 3: | DC 9V (12V) /2A |
| Inlaatspanning: | 220 V 110 V |
8000mah-20000mah UPS Backup Power 12v DC UPS Voor 12V WIFI Router Modem 5v 9v12v
| Productnaam: | UPS-back-upvermogen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Beschikbare betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram en PayPal |
Kleine UPS stroomtoevoer Verschillende capaciteit 8800mah 10400mah 12000mah 18w 36w DC 12v Ups
| Productnaam: | Ups stroomvoorziening |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |
| Ondersteuning en diensten: | Beheer en beheer op afstand, vervanging van batterijen, updates en upgrades van software, updates en |
Langdurige 36W Power Mini DC UPS Voor WiFi Router Oplaadbare batterij Voor thuis
| Operatietemperatuur: | -10°C -40°C |
|---|---|
| Afmetingen: | 196*75*35 mm |
| Productiecapaciteit: | 20000mAh of op maat |
OEM ODM 18W UPS back-up stroomvoorziening voor modem en router10400mah 8800mah
| Naam van het product: | OEM ODM 18W UPS back-up stroomvoorziening voor modem en router10400mah 8800mah |
|---|---|
| garantie: | 1 jaar |
| Batterijcapaciteit: | 8000mah 8800mah 14000mah |
8000mah-20000mah Batterij UPS Backup Power Voor Wifi Modem En Router 18w Output Power
| Naam van het product: | 8000mah-20000mah Batterij UPS Backup Power Voor Wifi Modem En Router 18w Output Power |
|---|---|
| Toepassingen: | Ideaal voor gebruik in huizen, kleine kantoren en andere vergelijkbare omgevingen waar een stabiele |
| Merken: | HKIVI |
OEM ODM Kleine batterij back-up stroomvoorziening 100-240V/50-60Hz
| Productcategorie: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Invoer: | 100~240V/50~60Hz |
| Uitgangsstroom: | 1 tot en met 8A |
12v ononderbroken stroomvoorziening UPS voor modem en router 8000mah 8800mah 14000mah
| Productnaam: | 12v ononderbroken stroomvoorziening UPS voor modem en router 8000mah 8800mah 14000mah |
|---|---|
| Operatietemperatuur: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Ondersteuning: | Modem, IP CCTV camera, router, omleidingsapparaat. |
Kleine ononderbroken stroomtoevoer 5VDC/9VDC/12VDC PoE15V/24V
| Uitgangsvermogen (max): | 18w |
|---|---|
| Model: | DCL1018C |
| Hoeveelheid/capaciteit van de batterij: | 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah geselecteerd |


