Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini ups ] bij elkaar passen 322 producten.
OEM ODM 18W UPS back-up stroomvoorziening voor modem en router10400mah 8800mah
| Naam van het product: | OEM ODM 18W UPS back-up stroomvoorziening voor modem en router10400mah 8800mah |
|---|---|
| garantie: | 1 jaar |
| Batterijcapaciteit: | 8000mah 8800mah 14000mah |
8000-20000mah kleine UPS back-up power voor modem en router
| Naam van het product: | 5V 9V 12V Mini-Ups Poe Port Ups Backup Power Kleine grootte 10400mah 18w |
|---|---|
| Toepassingen: | Ideaal voor gebruik in huizen, kleine kantoren en andere vergelijkbare omgevingen waar een stabiele |
| Verpakking en het verschepen: | Productverpakking: Mini UPS voor Wifi Router-apparaat, Power Adapter, USB-kabel, gebruikershandleidi |
Batterij back-up 10400mah Wifi Router Ups 12v Voor modem stroomvoorziening 18W
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Type: | Batterij back-up 10400mah Wifi Router Ups 12v Voor modem stroomvoorziening 18W |
| Uitgangsvermogen: | 18w |
8000mah 8800mah 10400mah 14000mah Klein UPS Backup Power Voor Modem En Router
| Naam van het product: | UPS-back-upvermogen |
|---|---|
| Operatietemperatuur: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Batterijcapaciteit: | 8000mah 8800mah 10400mah 14000mah |
0.4KG Back-up stroomvoorziening UPS Internet 14000mah 20000mah Voor Wifi Router
| Naam van het product: | UPS-internet |
|---|---|
| Technische parameters: | Mini-UPS 12V |
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
Kleine batterij back-up router UPS Internet 85-265Vac/50-60Hz Invoerspanning 26W 52W
| Naam van het product: | UPS-internet |
|---|---|
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
| Batterijcapaciteit 2: | 2600 mAh*4 |
Krijg de beste 12v UPS met ondersteuning en services Firmware updates en upgrades inbegrepen
| Protection: | Overcurrent |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
| Product Name: | 8800mah 10400mah 12000mah Mini UPS Power Supply 18W 36W Mini UPS Poe For Wifi Router UPS |
Modem UPS Stroomvoorziening 1A/2A Uitgangsstroom 5V 9V 12V DC UPS Met Poe 18w 36w
| Productnaam: | UPS-stroomvoorziening |
|---|---|
| Ondersteuning: | Modem, IP CCTV camera, Router, Diverter, POE |
| Kenmerken: | Scalabiliteit, Parallelle werking, Netwerkbeheerfunctie, ECO-modus, Hoog efficiënt ontwerp, Visuele |
8000mah-20000mah Batterij UPS Backup Power Voor Wifi Modem En Router 18w Output Power
| Naam van het product: | 8000mah-20000mah Batterij UPS Backup Power Voor Wifi Modem En Router 18w Output Power |
|---|---|
| Toepassingen: | Ideaal voor gebruik in huizen, kleine kantoren en andere vergelijkbare omgevingen waar een stabiele |
| Merken: | HKIVI |
Aanpasbaar en compact 196*75*35mm UPS voor router 20000mah
| Batterijcapaciteit: | 20000 mAh |
|---|---|
| Opmerkingen: | Het inlaatvermogen (stroomvoorziening) moet groter zijn dan het uitgangsvermogen (aansluiting voor e |
| Batterijcapaciteit 2: | 2600mAh lithiumbatterij |


