Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini ups ] bij elkaar passen 322 producten.
26W 52W Uitgang Mini Wifi Router UPS Internet Voor 5V/9V/12V DC stroomvoorziening
| Naam van het product: | UPS-internet |
|---|---|
| Technische parameters: | Mini-UPS 12V |
| Toepassingen: | Backup stroomvoorziening voor wifi router |
0.4KG Back-up stroomvoorziening UPS Internet 14000mah 20000mah Voor Wifi Router
| Naam van het product: | UPS-internet |
|---|---|
| Technische parameters: | Mini-UPS 12V |
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
10400mah 8800mah Backup Power Mini Dc Ups Voor Router En Modem 18w 36w
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Type: | 10400mah 8800mah Backup Power Mini Dc Ups Voor Router En Modem 18w 36w |
| Uitgangsvermogen: | 18W/36W |
19v Router UPS 10400mah 8800mah Small Ups voor thuismodem IP CCTV camera
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Type: | 18w 36w Backup Power Mini Ups 9v Voor Router En Modem 10400mah 8800mah |
| Uitgangsvermogen: | 18W/36W |
Batterij back-up 10400mah Wifi Router Ups 12v Voor modem stroomvoorziening 18W
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Type: | Batterij back-up 10400mah Wifi Router Ups 12v Voor modem stroomvoorziening 18W |
| Uitgangsvermogen: | 18w |
Mini 12V UPS stroomtoevoer UPS Internet met AC adapter voor routermodem 12v 2a
| Beschermingsnaam: | UPS-internet |
|---|---|
| Invoervermogen: | AC-adapter (vaak meegeleverd) |
| Uitgangsspanning: | 12V gelijkstroom |
Kleine batterij back-up router UPS Internet 85-265Vac/50-60Hz Invoerspanning 26W 52W
| Naam van het product: | UPS-internet |
|---|---|
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
| Batterijcapaciteit 2: | 2600 mAh*4 |
Krijg de beste 12v UPS met ondersteuning en services Firmware updates en upgrades inbegrepen
| Protection: | Overcurrent |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
| Product Name: | 8800mah 10400mah 12000mah Mini UPS Power Supply 18W 36W Mini UPS Poe For Wifi Router UPS |
Aanpasbaar en compact 196*75*35mm UPS voor router 20000mah
| Batterijcapaciteit: | 20000 mAh |
|---|---|
| Opmerkingen: | Het inlaatvermogen (stroomvoorziening) moet groter zijn dan het uitgangsvermogen (aansluiting voor e |
| Batterijcapaciteit 2: | 2600mAh lithiumbatterij |
Ononderbroken stroomvoorziening (UPS) 2400 Wh Elektrische energievoorziening (UPS) Voor industriële
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Compact en modulair ontwerp: | Moderne UPS-systemen zijn ontworpen voor ruimtezuinigheid |
| Toepassing: | Huishoudelijk apparaat |


