Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini ups ] bij elkaar passen 322 producten.
2400 Wh elektrische energie UPS stroomtoevoer met zuivere sinusgolf uitgang
| (Maximum) outputmacht: | 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA |
|---|---|
| Productcategorie: | UPS-stroomvoorziening |
| Type batterij: | Loodzuurbatterij |
Intelligente oplaadbatterij levensduur in UPS stroomvoorziening 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA
| Bescherming: | Bliksem |
|---|---|
| Energie-efficiëntie: | Geavanceerde UPS-eenheden werken in de eco-modus |
| Spanningsregeling: | met automatische spanningsregeling (AVR) |
Mini DC-Ups Uitgang 5v Router-Ups met lithiumbatterie 5VDC/9VDC/12VDC
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit 8000-20000mAh, Multiple |
| Toepassing: | Router, modem, CCTV camera, netwerk |
52W Uitgangsvermogen 5V UPS Voor Router CCTV Camera 8000mah-20000mah
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| (Maximum) outputmacht: | 52W 26W |
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |
POE15V/24V Kleine mini DC UPS voor router en modem 14000Mah 2000Mah
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Vochtigheidsbereik: | 10%-90% RH |
POE UPS Mini DC UPS 5v 9v 12v Uitgangsstroombereik 1A-2A 10400mah 14000mah 20000mah
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Uitgangsstroombereik: | 1A-2A |
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
26w 52w 10400mah 14000mah Mini DC UPS 12V 5V 9V Ups Voor Router En Modem
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, gemakkelijk te dragen, grote opslagcapaciteit, Multiplex-uitgang, s |
| Operatietemperatuurbereik: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
Draagbare Mini DC UPS 26w 52w 5V 9V 12V 24V Uitgang UPS noodstroomvoorziening
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Kleur: | Zwart |
18W Mini Poe Ups Mini DC Ups stroomvoorziening voor modem IP CCTV camera
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 26W Mini Poe Ups |
| Ondersteuning: | Modem, IP CCTV camera, Router, Diverter, POE |
Mini DC UPS Backup Battery voor kleine elektronische apparaten 10400mah 8800mah Met Poe
| Productnaam: | Mini DC UPS Backup Battery voor kleine elektronische apparaten 10400mah 8800mah Met Poe |
|---|---|
| Ondersteuning: | Modem, IP CCTV camera, router, omleidingsapparaat. |
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |


