Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini ups ] bij elkaar passen 322 producten.
Mini UPS 12V Uitgangsvermogen 24W Voor Wifi Router Mini Ups 12v 5v 9v
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Operatietemperatuur: | -10°C -40°C |
OEM ODM 10400mah 14000mah UPS Backup Power Batterijcapaciteit Mini UPS Voor WiFi Router 0.4KG
| Naam van het product: | OEM ODM 10400mah 14000mah UPS Backup Power Batterijcapaciteit Mini UPS Voor WiFi Router 0.4KG |
|---|---|
| garantie: | 1 jaar |
| Batterijcapaciteit: | 8000mah 8800mah 14000mah |
Mini Ups 12v 2a 18w 10400mah 20800mah Wifi Router Bms 5v 9v 12v Dc Uitgang
| Productnaam: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Capaciteit: | 10400mah 20800mah |
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |
1A/2A Uitgangsstroom 19v Mini-Ups Voor Wifi Router 18650 Li-Ion Batterij Type
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
Input 85-265Vac/50-60Hz Mini Ups Voor Wifi Router 10000mah 20000mah
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8800mah-10400mah |
| Toepassing: | Modem, IP CCTV camera, Router, afleiding, POE, Netwerken |
HKIVI Mini Ups Router Draagbare Ups Voor Wifi Router Uitgangsstroom 1-8A
| Gewicht: | 0.35kg |
|---|---|
| Overspanningsbescherming: | Controleer of de Mini-UPS voldoende bescherming biedt tegen overspanningen voor de aangesloten WiFi- |
| Uitgangsstroom: | 1-8A |
HKIVI Mini UPS 220V Voor Router En Modem Met Poe Battery Backup Power Supply Ups
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 0.4kg |
Mini UPS 12V 2A 52W 36W Uitgang 5V 9V 12V 24V DC MINI UPS 10400MAH 20000MAH
| Productnaam: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Gewicht: | 0.4kg |
| Productcategorie: | miniups |
10400mAh/8800mAh Mini UPS POE Voor router en modems Ononderbroken stroomvoorziening (UPS)
| Toepassing: | Modem, IP CCTV camera, router, omleidingsapparaat. |
|---|---|
| Bescherming: | Overstromings-ect. |
| Stroomuitgang Mini-UPS: | Biedt back-up stroom aan standaard apparaten via DC-uitgangspoorten (bijv. 5V, 9V of 12V) en bevat v |
8000mah-20000mah Mini UPS Voor Wifi Router Mini UPS 12V Compatibele stabiele stroomvoorziening
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |


