Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini ups ] bij elkaar passen 322 producten.
HKIVI Mini UPS 26w 52w 5v 9v 12v UPS stroomvoorziening voor Wifi Router
| Naam van het product: | UPS-stroomvoorziening |
|---|---|
| Bescherming: | Kortsluiting |
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
DC UPS met POE 8800mAh 10400mAh UPS Internetbatterij Mini UPS Voor Wifi Router
| Naam van het product: | UPS-internet |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
Zwarte UPS stroomtoevoer DC Mini Ups 18w 10400mah Poe Port Ups Backup 5v 9v 12v
| Naam van het product: | UPS-stroomvoorziening |
|---|---|
| ModelNumbers: | UPSDCL1018P |
| Batterijcapaciteit: | 8800mah-10400mah |
Mini-UPS-batterij back-up DC 12V/5A Uitgang 4 voor stabiele en stroomvoorziening
| Gewicht: | 20,6 kg |
|---|---|
| Operatietemperatuur: | 0℃-40℃ |
| Batterijcapaciteit: | 48000mAH |
18W Output Power Mini UPS Langdurige Lithiumbatterij POE UPS stroomtoevoer
| Naam van het product: | UPS-stroomvoorziening |
|---|---|
| Gewicht: | 0.4kg |
| ModelNumbers: | UPSDCL1018P, UPS1018, UPS1036 |
Langdurig DC UPS Internet met adapter DC 12V 2A Mini Ups voor router
| Productnaam: | UPS-internet |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 5200mAh |
| Uitgangsvermogen: | 24W |
Uitgangsvermogen 18W 36W Mini Poe Ups Stroomvoorziening Voor Wifi Router Modem Compatibiliteit
| Productnaam: | UPS-stroomvoorziening |
|---|---|
| Operatietemperatuur: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Garantie: | 1 jaar |
Ononderbroken stroomvoorziening Mini-Ups 8800mah 10400mah USB 5V 9V 12V POE UPS
| Naam van het product: | UPS-stroomvoorziening |
|---|---|
| Gewicht: | 0.4kg |
| Technische parameters: | Batterijcapaciteit, afmetingen, geavanceerde kenmerken, toepassingen, uitgangsvermogen, gewicht, pla |
5v 9v 12v UPS stroomvoorziening Ondersteuning Home Wifi Router Modem En Cctv Mini Dc Ups
| Naam van het product: | 5v 9v 12v UPS stroomvoorziening Ondersteuning Home Wifi Router Modem |
|---|---|
| ModelNumbers: | UPS1018, UPS1036 |
| Kleur: | Zwart Wit |
Mini DC UPS voor Wifi Router Smart Mini UPS met POE-poort stroomtoevoer
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |


