Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini ups ] bij elkaar passen 322 producten.
Oplaadbare 48000mah mini UPS back-up stroomvoorziening voor router en wifi-antenne
| Naam van het product: | UPS-stroomvoorziening |
|---|---|
| Type: | Oplaadbare 48000mah mini draagbare ups stroomvoorziening voor router en wifi-antenne |
| Uitgangsvermogen: | 60 W |
Langdurige 36W Power Mini DC UPS Voor WiFi Router Oplaadbare batterij Voor thuis
| Operatietemperatuur: | -10°C -40°C |
|---|---|
| Afmetingen: | 196*75*35 mm |
| Productiecapaciteit: | 20000mAh of op maat |
18w 36w Mini UPS POE Voor WiFi Router En Modem 10400mAh 8800mAh Wifi Power Bank
| Afmetingen: | 160*105*33 mm |
|---|---|
| Toepassing: | Modem, IP CCTV camera, router, omleidingsapparaat. |
| Installatieflexibiliteit Mini UPS POE: | Biedt flexibiliteit voor PoE-compatibele apparaten op locaties waar het moeilijk is om toegang te kr |
Mini-UPS voor WiFi Router 10400mah 8800mah Ononderbroken stroomvoorziening
| Stroomuitgang Mini UPS POE: | Biedt Power over Ethernet (PoE) mogelijkheid, het leveren van zowel stroom als gegevens via een Ethe |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Stroomcapaciteit en levensduur van de batterij: | Het heeft meestal een hoger vermogen om apparaten via Ethernet te ondersteunen, wat de back-uptijd k |
Mini UPS 12V Modelnummers UPS1026 en UPS1052 Continuous Usability Geld Gram Betaling Klanttevredenheid
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
|---|---|
| Brand: | HKIVI |
| Output Current: | 1A/2A |
5V 9V 12V Mini-Ups Poe Port Ups Backup Power Kleine grootte 10400mah 18w
| Naam van het product: | UPS-achtertoevoer |
|---|---|
| Kracht: | 18w |
| Merken: | HKIVI |
Router en Nitro Modems Smart Mini UPS 20000mah voor thuisbatterij opladen
| Inlaatspanning: | 12V |
|---|---|
| Opmerkingen: | Het inlaatvermogen (stroomvoorziening) moet groter zijn dan het uitgangsvermogen (aansluiting voor e |
| Uitgangsvermogen: | 36w |
36W uitgangsvermogen Smart Mini UPS 20000Mah Power Bank Para Router
| Afmetingen: | 196*75*35 mm |
|---|---|
| uitgangsvermogen: | 36w |
| Uitgangsstroom: | 4a |
Mini-UPS 12V met 85-265Vac/50-60Hz Input Spanning en 1A/2A Output Stroom
| Price Negotiable: | Yes |
|---|---|
| Brand: | HKIVI |
| Advanced Features: | Scalability, Parallel operation, Network management function, ECO mode, High-efficiency design, Visual interface, Data logging and analysis |
5200mAh Mini UPS voor WIFI Router 10%-90%RH Vochtigheid en hoge capaciteit 1A Uitgangsstroom
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
|---|---|
| Applications: | Backup Power Supply For Wifi Router |
| Dimensions: | 190*122*33mm |


