Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini ups ] bij elkaar passen 322 producten.
Small Ups Batterij back-up met meerdere stopcontacten en USB-poorten 8000mAh 20800mah Mini UPS
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| ModelNumbers: | UPSDCP60W |
| Gesteunde apparaten: | Modem, IP CCTV camera, router, omleidingsapparaat. |
Mini draagbare UPS stroomtoevoer 12V 8800mAh Uitgangsvermogen 18w 36w
| Productnaam: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Toepassing: | CCTV-camera's, routers, modems, LED-lichten, enz. |
| Inlaatspanning: | AC 100-240V 50/60Hz |
Mini Dc Ups Voor Wifi Router 20000mah Smart Mini UPS Voor Thuis Met Batterij
| Batterijcapaciteit 2: | 2600mah*2 |
|---|---|
| Aanvullende kenmerken: | Ononderbroken stroomvoorziening, accu back-up power, dc 5v 9v 12v ups, Gebruik het tijdens het oplad |
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
DC Poe UPS 12V 2A Mini UPS Met Netwerken 14000mah 20000mah WIFI Router
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Geavanceerde eigenschappen: | Scalabiliteit, Parallelle werking, Netwerkbeheerfunctie, ECO-modus, Hoog efficiënt ontwerp, Visuele |
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
2600mAh*4 Batterijcapaciteit Modem UPS Internet 12V Met 52W uitgangsvermogen
| Naam van het product: | UPS-internet |
|---|---|
| Batterijcapaciteit 2: | 2600 mAh*4 |
| Aanvullende kenmerken: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit 8000-20000mAh, Multiple |
Ononderbroken stroomvoorziening DC Mini Ups voor Wifi Router en Antenne 10400mah
| Productnaam: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 18W |
| Inlaatspanning: | 110 V 220 V |
HKIVI 18w accu back-up UPS stroomvoorziening voor wifi router 9V 12V 5V usb
| Naam van het product: | HKIVI 18w accu back-up UPS stroomvoorziening voor wifi router 9V 12V 5V usb |
|---|---|
| Ondersteuning en diensten: | Beheer en beheer op afstand, vervanging van batterijen, updates en upgrades van software, updates en |
| Gewicht: | 0.4kg |
8000MAH-10400MAH Ononderbroken UPS stroomtoevoer Mini UPS DC1018P
| Naam van het product: | 8000MAH-10400MAH Ononderbroken UPS stroomtoevoer Mini UPS DC1018P |
|---|---|
| Kenmerken: | Scalabiliteit, Parallelle werking, Netwerkbeheerfunctie, ECO-modus, Hoog efficiënt ontwerp, Visuele |
| Gewicht: | 0.4kg |
Kleine UPS Voor Huis 8800mah Mini UPS 12V10400mah Batterij Backup Voor Router
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Type: | Gelijkstroom miniups |
| Uitgangsvermogen: | 26w |
DC-Ups 26W 20000mah 14000mah Mini-UPS Voor Wifi Router Batterij Backup Power Supply
| Productnaam: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Type: | DC UPS 12V |
| uitgangsvermogen: | 26w |


