Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini up ] bij elkaar passen 322 producten.
Zwart Mini DC UPS 7-14 Werkdagen Levertijd FAQ met zwart kleur
| FAQ: | Brand name is HKIVI, model numbers available are UPS1026 and UPS1052, minimum order quantity is 20 sets, delivery time is 7-14 work days, accepted payment terms are L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, and PayPal |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini Ups For Wifi Router 9v, Mini Ups For Router And Modem, Mini Ups For Modem And Router) |
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
12v DC UPS Ononderbroken stroomtoevoer Mini 5v 9v 12v Uitgang UPS 20000mah 36w 52w
| Productnaam: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit 8000-20000mAh, Multiple |
| Merken: | HKIVI |
Geavanceerde kenmerken Parallel werking DC UPS met 20000mAh opslagcapaciteit
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Operatietemperatuur: | -10°C -40°C |
1A Uitgangsstroom 19V Ups Voor Router Netwerken 20000mah Batterijcapaciteit
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 52W |
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
Draagbare Mini Router UPS 12v UPS Router USB 5V 9V 12V UPS stroomtoevoer
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Back-upvermogen: | Biedt een ononderbroken stroomvoorziening aan apparaten die een 12-volt stroombron nodig hebben tijd |
| Gebruik het tijdens het opladen: | Je hoeft niet te wachten. |
DC1018P 18w/36w Smart Small Ups Voor Wifi Router Onderhoud Batterijbank
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8800mah-10400mah |
| Productsoort: | Dc1018p Smart Backup Ups Voor Wifi Router Onderhoud Batterijbank |
Smart Small Ups Backup 18650 2-4PCS 8800mAh-10400mAh
| Belangrijke factoren om te overwegen: | Vermogenscapaciteit, Backuptijd van de batterij, Outputgolfvorm en -kwaliteit, Interface en monitori |
|---|---|
| Productcategorie: | Smart MIni UPS |
| Model: | DCL1018C |
HKIVI UPS Ononderbroken stroomvoorziening 26W Mini Poe UPS
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups voor wifi-router 9v, mini ups voor router en modem, mini ups v |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |
| Productcategorie: | UPS-back-upvermogen |
20000mah Batterijcapaciteit Mini DC UPS Voor Router 60W Stroomtoevoer
| Merken: | HKIVI |
|---|---|
| Kracht: | 60 W |
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups voor wifi-router 9v, mini ups voor router en modem, mini ups v |
DC 5v 9v 12v UPS-voeding Backup-ups 10400mah 20000mah DC UPS
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Ontwerp: | Compact ontwerp |


