Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini up ] bij elkaar passen 322 producten.
12V DC UPS voor router met Poe 8800mah 10400mah 12000mah
| Productnaam: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Operatietemperatuur: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Ondersteuning: | Modem, IP CCTV camera, router, omleidingsapparaat. |
Backupbatterij 8800mah 10400mah Mini Ups Backup Power voor modem en router Uitgang 5VDC/9VDC/12VDC
| Productnaam: | Backupbatterij Mini Ups Backup Power voor modem en router Uitgang 5VDC/9VDC/12VDC |
|---|---|
| Veelgestelde vragen: | Het merk van dit product is HKIVI. De beschikbare modelnummers zijn UPS1026 en UPS1052. Dit product |
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups voor wifi-router 9v, mini ups voor router en modem, mini ups v |
8000-20000mah kleine UPS back-up power voor modem en router
| Naam van het product: | 5V 9V 12V Mini-Ups Poe Port Ups Backup Power Kleine grootte 10400mah 18w |
|---|---|
| Toepassingen: | Ideaal voor gebruik in huizen, kleine kantoren en andere vergelijkbare omgevingen waar een stabiele |
| Verpakking en het verschepen: | Productverpakking: Mini UPS voor Wifi Router-apparaat, Power Adapter, USB-kabel, gebruikershandleidi |
5VDC/9VDC/12VDC Ups Back-up Power USB Poe Mini Dc Router Ups 10400mah 18w
| Productnaam: | UPS-back-upvermogen |
|---|---|
| FAQ: | Het merk van dit product is HKIVI. De beschikbare modelnummers zijn UPS1026 en UPS1052. Dit product |
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |
8000-20000mah Mini DC UPS 12v voor Wi-Fi Routers met Poe Port
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Toepassing: | Router, modem, CCTV camera, netwerk |
| Producten: | DC UPS met Poe-poort 12v Modem Ups Inputspanning 85-265Vac/50-60Hz |
UPS1026CP Mini Wifi Router UPS 12V 8000-20000mAh opslagcapaciteit POE UPS
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| LED-indicatoren: | Biedt visuele signalen voor batterijstatus en stroomcondities |
| Toepassing: | Router, modem, CCTV camera, netwerk. |
2200mAh*4 Lithiumbattery Wifi Router Up 9v Voor POE Met 10400mAh Capaciteit
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -10°C-40°C |
| Toepassingsgebieden: | Telecommunicatie, industriële automatisering, beveiliging en bewaking, vervoer, informatietechnologi |
8000MAH-10400MAH Batterijcapaciteit Draagbare mini DC UPS voor router ondersteunde POE
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |
| Sleutelwoorden: | Mini UPS POE, Mini UPS voor Wifi Router 9V, Mini UPS voor Modem en Router |
Ononderbroken stroomvoorziening Smart Mini Router Up met 220v 110v input
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 18W/36W |
| Batterijcapaciteit: | 8800mah-10400mah |
Poe 10400mah Mini Dc Ups Voor Router Stabiel stroomvoorziening Batterij back-up 220v 110v
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8800mah/10400mah |
| Uitgangsvermogen (max): | 18W/36W |


