Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini up ] bij elkaar passen 322 producten.
8800mAh / 10400mAh Batterijcapaciteit Home Router Ups Voor Modem En Routers
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Hoeveelheid/capaciteit van de batterij: | 2200mAh*4 ((lithiumbatterij 2200) OF 2000mAh*4 ((LiFePO4) ((1800mah-2600mah geselecteerd) |
| Uitgangsvermogen: | 18W/36W |
18650 2-4PCS 8800mAh-10400mah Batterij aangedreven UPS voor router en modem
| Invoer: | 100~240V/50~60Hz |
|---|---|
| Hoeveelheid/capaciteit van de batterij: | 18650 2-4PCS 8800mAh--10400mah geselecteerd |
| Model: | DCL1018C |
DCL1018C UPS Ononderbroken stroomvoorziening Inlaatspanning 220v 110v
| Belangrijke factoren om te overwegen: | Vermogenscapaciteit, Backuptijd van de batterij, Outputgolfvorm en -kwaliteit, Interface en monitori |
|---|---|
| Voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit, Multiplex-uitgang, Ste |
| Inlaatspanning: | 220 V 110 V |
18W uitgangsvermogen Small Ups Batterij back-up 8800-10400mah
| Uitgangsstroom: | 1 tot en met 8A |
|---|---|
| Voordelen in routertoepassingen: | Biedt korte termijn noodstroomondersteuning, beschermt de router tegen stroomstoring, verlengt de le |
| Gewicht: | 0.35kg |
Mini Zonne-UPS Mini DC UPS 8800mah Voor Router En Modem Voeding 18W
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Type: | Batterij back-up 8800mah Mini-zonne-uppen voor router en modem stroomvoorziening 18W |
| Uitgangsvermogen: | 18w |
POE15V/24V Mini Wifi UPS voor router en modem Batterijcapaciteit 8800mah
| Batterijcapaciteit: | 8800mAh |
|---|---|
| Afmetingen: | 14.9cm*5.1cm*4.8cm |
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
Batterij back-up 8800mah Compact Wifi UPS Router Voor Wifi Router 0.35KG 220V
| Productcategorie: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Operatietemperatuur: | 0℃-45℃ |
| Overspanningsbescherming: | Controleer of de Mini-UPS voldoende bescherming biedt tegen overspanningen voor de aangesloten WiFi- |
CCTV-camera 12V Draagbare Multiplexed Output Batterij Backup Power 2600mAh*4 Batterijcapaciteit
| Battery Capacity 2: | 2600mAh*4 |
|---|---|
| Additional Description: | mini usb ups, portable mini ups for home, portable mini ups for home |
| Output Power: | 24W |
Ononderbroken stroomvoorziening 4A Uitgangsstroom Opties Mini DC UPS Met 36W Uitgangsvermogen
| Geavanceerde eigenschappen: | Netwerkbeheerfunctie, hoog efficiënt ontwerp, visuele interface, gegevenslogging en analyse |
|---|---|
| Productcategorie: | minigelijkstroom UPS |
| Veiligheidskenmerken: | Bescherming tegen overlading, overlading, kortsluiting |
36w 52w 65w Uitgangsvermogen DC UPS voor netwerkbewakingsvoordelen
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
|---|---|
| Support and Services: | Comprehensive technical support and services, Repair and maintenance services, Customer satisfaction and continuous usability over the ownership period are top priorities |
| Operate temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |


