Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini up ] bij elkaar passen 322 producten.
Stroomreserver 8800mah 10400 Mah Mini Portable Ups Invoerspanning 220V 110V
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Inlaatspanning: | 220 V 110 V |
12 Volt Router Ups Back-up Power Mini DC UPS Invoerspanning AC 100V-240V Poe UPS
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 2A |
| Uitgangsspanning: | DC 12V |
18w Mini Poe Ups 5V 9 12V Mini DC UPS System Voor Router Modem Camera
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Veelgestelde vragen: | De merknaam is HKIVI, de beschikbare modelnummers zijn UPS1026 en UPS1052, de minimale bestelhoeveel |
| Kenmerken: | Mini-batterij back-up voor kleine elektronische apparaten, 12V UPS voor routers, klein formaat voor |
Mini Poe Ups 8800mah 10400mah Mini DC UPS voor Router Modem Home Network
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Veelgestelde vragen: | Minimale bestelhoeveelheid is 20 sets, levertijd is 7-14 werkdagen, aanvaarde betalingsvoorwaarden z |
| Kenmerken: | Mini-batterij back-up voor kleine elektronische apparaten, 12V UPS voor routers, klein formaat voor |
Hoge capaciteit Mini DC UPS voor huishoudens Netwerk 8000mah-10400mah 18w 5v 9v 12v
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Technische parameters: | Uitgangsvermogen: 18w Mini Poe Ups |
| Productvermogen: | 18W |
DC 1A/2A Netwerk 12 Volt Router Ups 18650 Li-ion batterij Type
| Productnaam: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |
| Geavanceerde eigenschappen: | Scalabiliteit, Parallelle werking, Netwerkbeheerfunctie, ECO-modus, Hoog efficiënt ontwerp, Visuele |
10400mah 14000mah DC 12v Wifi Ups Voor Wifi Router Uitgangsvermogen 26w 52w
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Toepassing: | Router, modem, CCTV camera, netwerk |
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
52W Ononderbroken stroomvoorziening 19V Router Up voor CCTV-invoerspanning
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit 8000-20000mAh, Multiple |
| Uitgangsvermogen: | 52W |
HKIVI DC 1A/2A Uitgangsstroom 5V gelijkstroom-UPS Voor continue bewaking door CCTV-camera
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Producten: | HKIVI UPS voor wifi router DC mini ups grote batterijcapaciteit output |
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
10400mah 8800mah DC-Ups 5v stroomvoorziening voor Wifi-router en modem
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Productsoort: | DC Mini Ups 10400mah 8800mah Ups Voor Wifi Router En Modem 18W |
| Model: | De in de bijlage bij Verordening (EG) nr. 45/2001 bedoelde vergunningen zijn uitsluitend van toepass |


