Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini up ] bij elkaar passen 322 producten.
Ononderbroken stroomvoorziening DC Ups Poe Voor Wifi Router DC1018P 10400mah
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 18w |
| Belangrijkste voordelen: | Goedkope back-up-energieoplossing, beschermt gevoelige elektronica, handhaaft bedrijfscontinuïteit e |
18W 36W Mini Poe Ups Draagbare Mini DC Ups Voor Wifi Router Uitgangsstroom 1A/2A
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Type: | On-line |
| garantie: | 1 jaar |
Uitgangsvermogen 18W 36W Mini Poe DC-Ups voor bescherming en back-up van huiselektronica
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| garantie: | 1 jaar |
| Voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit 8000-20000mAh, Multiple |
Compact Mini DC UPS On Line Mini DC UPS 5V 9V 12V UPS Voor noodstroom back-up
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
| Geavanceerde eigenschappen: | Scalabiliteit, Parallelle werking, Netwerkbeheerfunctie, ECO-modus, Hoog efficiënt ontwerp, Visuele |
POE15V/24V Mini DC Poe Ups Voor Wifi Router 5v 9v 12v Batterij 10400mah
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Stroominvoer: | 220 V 110 V |
| PoE Machtsoutput: | 15v 24v |
Diverter Ondersteuning Mini Dc Ups 12v Voor WiFi Router 8800mah Batterij Backup Power
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Productsoort: | Diverter Ondersteuning Mini Dc Ups 12v Voor WiFi Router 8800mah Batterij Backup Power |
| Batterijhoeveelheid/capaciteit: | 1800mah-2600mah*4 geselecteerd |
36W Power Mini Dc Ups Stroomvoorziening Voor Wifi Router 8800mah 10400mah
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Productsoort: | 36W Power Mini Dc Ups Stroomvoorziening Voor Wifi Router 8800mah 10400mah |
| Batterijhoeveelheid/capaciteit: | 1800mah-2600mah*4 geselecteerd |
18w/36w Uitgangsvermogen 8800mah Kleine ups voor router en modem
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 18W/36W |
| Batterijcapaciteit: | 8800mah-10400mah |
Oplaadcircuit en stroomvoorziening 9V-Ups voor router en modem
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 18W/36W |
| Gewicht: | 0.35kg |
Ononderbroken stroomvoorziening 9v Ups voor Wifi Router 10400mah Met Poe Port
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8800mah/10400mah |
| Uitgangsvermogen (max): | 18W/36W |


