Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini up ] bij elkaar passen 322 producten.
DC mini UPS 12V back-up stroomtoevoer Dc 5v 9v 12v Ups 20000mah Grotere capaciteit UPS
| Naam van het product: | DC mini UPS 12V back-up stroomtoevoer Dc 5v 9v 12v Ups 20000mah Grotere capaciteit UPS |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Ontwerp: | Compact ontwerp |
Mini UPS 12V Ononderbroken stroomvoorziening DC Uitgang 5v 9v 12v Mini Ups
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Veelgestelde vragen: | De merknaam van het UPS Internet product is HKIVI. Het modelnummer van het UPS Internet product is U |
| Ontwerp: | Compact ontwerp |
DC 5V 9V 12V UPS met 8000mah-20000mah batterijcapaciteit Mini Ups 12v
| Procuctnaam: | DC 5V 9V 12V UPS met 8000mah-20000mah batterijcapaciteit Mini Ups 12v |
|---|---|
| Kenmerken: | Mini UPS voor wifi router, UPS voor router en modem, Mini UPS batterij back-up |
| Productcategorie: | Mini-UPS 12V |
18w Mini DC UPS Power Supply 10400mah Poe Ups 5v 9v 12v 24v DC Output
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Ondersteuning en diensten: | Technische ondersteuning beschikbaar voor installatie, probleemoplossing en onderhoud. |
| Kleur: | Zwart |
8000mah-20000mah Mini Ups Batterij Backup Voor Wifi Router
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
Mini UPS 5v 9v 12v Uitgang 1a 2a UPS Internet Batterijcapaciteit 2600mAh*4
| Naam van het product: | UPS-internet |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Batterijcapaciteit 2: | 2600 mAh*4 |
0.4KG Uitgangsvermogen 52W Draagbare mini-UPS Internet voor draagbare energie
| Product aangekomen: | UPS-internet |
|---|---|
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
| Ondersteuning: | Modem, IP CCTV camera, router, omleidingsapparaat. |
8000-10400mah Batterijcapaciteit Mini UPS 12V DC 1A/2A Voor Wifi
| Gebruik het tijdens het opladen: | Je hoeft niet te wachten. |
|---|---|
| Back-upvermogen: | Biedt een ononderbroken stroomvoorziening aan apparaten die een 12-volt stroombron nodig hebben tijd |
| Afmetingen: | 190*122*33 mm |
Draagbare Mini Router UPS 12v UPS Router USB 5V 9V 12V UPS stroomtoevoer
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Back-upvermogen: | Biedt een ononderbroken stroomvoorziening aan apparaten die een 12-volt stroombron nodig hebben tijd |
| Gebruik het tijdens het opladen: | Je hoeft niet te wachten. |
Uitgangsvermogen 26W/52W 12v Mini-UPS voor router met een hoge opslagcapaciteit 8000-20000mAh
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen (max): | 26W/52W |
| Compact ontwerp: | Klein en draagbaar, geschikt voor verschillende toepassingen en gemakkelijk te installeren |


