Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini up ] bij elkaar passen 322 producten.
POE15V/24V Uitgang Mini UPS 12V Zwart Kleur Ononderbroken voeding 10400mah 20000mah
| Productnaam: | POE15V/24V Uitgang Mini UPS 12V Zwart Kleur Ononderbroken voeding 10400mah 20000mah |
|---|---|
| Geavanceerde eigenschappen: | Scalabiliteit, Parallelle werking, Netwerkbeheerfunctie, ECO-modus, Hoog efficiënt ontwerp, Visuele |
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
Ups Stroomvoorziening 10400MAH MINI UPS In Zwart 10400mah Voor Wifi Fouter
| Naam van het product: | Ups Stroomvoorziening 10400MAH MINI UPS |
|---|---|
| Veelgestelde vragen: | Minimale bestelhoeveelheid is 20 sets, levertijd is 7-14 werkdagen, aanvaarde betalingsvoorwaarden z |
| Garantie: | 1 jaar |
DC UPS 12v 14000mah 20000mah Mini-Ups Voor Wifi Router Backup Power
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Type: | DC-UPS |
| Uitgangsvermogen: | 26W/52W |
Oplaadbare 8000-48000mah Mini UPS Power Supply Backup Voor Router En Modem
| Naam van het product: | UPS-stroomvoorziening |
|---|---|
| Type: | Gelijkstroom miniups |
| Uitgangsvermogen: | 60 W |
8000mah-20000mah Mini Ups Batterij Backup Voor Wifi Router
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
Mini UPS 5v 9v 12v Uitgang 1a 2a UPS Internet Batterijcapaciteit 2600mAh*4
| Naam van het product: | UPS-internet |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Batterijcapaciteit 2: | 2600 mAh*4 |
0.4KG Uitgangsvermogen 52W Draagbare mini-UPS Internet voor draagbare energie
| Product aangekomen: | UPS-internet |
|---|---|
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
| Ondersteuning: | Modem, IP CCTV camera, router, omleidingsapparaat. |
Uitgangsvermogen 26W/52W 12v Mini-UPS voor router met een hoge opslagcapaciteit 8000-20000mAh
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen (max): | 26W/52W |
| Compact ontwerp: | Klein en draagbaar, geschikt voor verschillende toepassingen en gemakkelijk te installeren |
Draagbare mini-UPS voor wifi-router mini-DC-UPS 5V 9V 12V batterij back-up
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Bescherming: | Overstroming |
| Operatietemperatuur: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
18w/36w Uitgangsstroming Mini-Ups 5v 9v 12v Voor Wifi-router 1-8A Uitgangsstroom
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Toepassing: | Modem, IP CCTV camera, Router, afleiding, POE, Netwerken |
| Uitgangsvermogen: | 18W/36W |


