Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini up ] bij elkaar passen 322 producten.
Mini-Ups Batterij Backup 12v Mini-Ups Voor CCTV-camera's / routers
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Kracht: | 18W 36W |
| Uitgangsstroom: | 2A |
Draagbare mini-UPS voor WIFI-router Hoog vermogen en langdurige 12V 2A USB DC UPS
| Productnaam: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
| Afmetingen: | 190*122*33 mm |
Draagbare 12v 2a Mini UPS Voor Wifi Router Batterij Backup 1A 2A Ononderbroken stroomvoorziening DC 5V 9V 12V
| Uitgangsstroom: | 1A/2A/3A |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 24W |
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
Bedrijfstemperatuur Mini UPS Voor WIFI Router 5200mah Of aanpassen
| Battery Capacity 2: | 2600mAh*4 |
|---|---|
| Product Name: | Mini UPS Output 12v 2a DC Mini UPS For Wifi Router 5200mah Power Supply |
| Advanced Features: | Scalability, Parallel Operation, Network Management Function, ECO Mode, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
2600mAh*4 Capaciteit Mini-UPS voor WIFI Router 24W Output Power
| Advanced Features: | Scalability, Parallel Operation, Network Management Function, ECO Mode, High-efficiency Design, Visual Interface, Data Logging And Analysis |
|---|---|
| Technical Parameters: | Mini UPS 12V |
| Output Current: | 1A/2A/3A |
Ondersteuning van afstandsbewaking en -diagnostiek Mini-UPS voor veilige verpakking
| Output Current: | 1A/2A |
|---|---|
| Applications: | Small offices, homes, and other similar settings where a stable internet connection is critical |
| Technical Support: | 24/7 technical support via phone or email, on-site installation and setup, remote monitoring and diagnostics, regular maintenance and firmware updates, extended warranty options |
8000mah-20000mah Batterijcapaciteit Mini Ups 12v 2a Voor elektronica
| Color: | Black |
|---|---|
| Output Power: | 18w Mini Poe Ups |
| Operate Temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
Offline Backup 10400mah Batterij USB 5V DC 9V 12V Multi Output Mini Ups 12v 2a
| Productnaam: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Vervoer: | Verzendingen binnen 1-2 werkdagen, Gratis verzending binnen het vasteland van de VS, Internationale |
| Geavanceerde eigenschappen: | Scalabiliteit, Parallelle werking, Netwerkbeheerfunctie, ECO-modus, Hoog efficiënt ontwerp, Visuele |
Mini UPS 12V 2A 12V 5V 9V DC UPS 10400mah Voor WIFI Router Modem Online UPS Mini UPS 12000mah
| Gewicht: | 0.4kg |
|---|---|
| Productcategorie: | Mini-UPS 12V |
| Vervoer: | Verzendingen binnen 1-2 werkdagen, Gratis verzending binnen het vasteland van de VS, Internationale |
5V 9V 12V MINI UPS 12V 2A Wifi Router 8800mah 10400mah 12000mah 18w 36w
| Productnaam: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Vervoer: | Verzendingen binnen 1-2 werkdagen, Gratis verzending binnen het vasteland van de VS, Internationale |
| Toepassingen: | UPS stroomvoorziening voor modem, IP CCTV-camera, router, omvormer, POE |


