Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini up ] bij elkaar passen 322 producten.
DC UPS met POE 8800mAh 10400mAh UPS Internetbatterij Mini UPS Voor Wifi Router
| Naam van het product: | UPS-internet |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
Zwarte UPS stroomtoevoer DC Mini Ups 18w 10400mah Poe Port Ups Backup 5v 9v 12v
| Naam van het product: | UPS-stroomvoorziening |
|---|---|
| ModelNumbers: | UPSDCL1018P |
| Batterijcapaciteit: | 8800mah-10400mah |
18W Mini UPS Stabiele stroomuitgang 5v 9v 12v Poe 10400mah Kleine grootte UPS Backup Power
| Productnaam: | UPS-back-upvermogen |
|---|---|
| Gewicht: | 0.4kg |
| Beschikbare betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram en PayPal |
18W Output Power Mini UPS Langdurige Lithiumbatterij POE UPS stroomtoevoer
| Naam van het product: | UPS-stroomvoorziening |
|---|---|
| Gewicht: | 0.4kg |
| ModelNumbers: | UPSDCL1018P, UPS1018, UPS1036 |
Langdurig DC UPS Internet met adapter DC 12V 2A Mini Ups voor router
| Productnaam: | UPS-internet |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 5200mAh |
| Uitgangsvermogen: | 24W |
LED-scherm 8800-10400mah Mini UPS Internet Ononderbroken stroomtoevoer
| Naam van het product: | UPS-internet |
|---|---|
| Type: | mini-netwerk ups |
| Uitgangsvermogen: | 18W/36W |
Oplaadbare 48000mah mini UPS back-up stroomvoorziening voor router en wifi-antenne
| Naam van het product: | UPS-stroomvoorziening |
|---|---|
| Type: | Oplaadbare 48000mah mini draagbare ups stroomvoorziening voor router en wifi-antenne |
| Uitgangsvermogen: | 60 W |
Ononderbroken stroomvoorziening Mini-Ups 8800mah 10400mah USB 5V 9V 12V POE UPS
| Naam van het product: | UPS-stroomvoorziening |
|---|---|
| Gewicht: | 0.4kg |
| Technische parameters: | Batterijcapaciteit, afmetingen, geavanceerde kenmerken, toepassingen, uitgangsvermogen, gewicht, pla |
Router en Nitro Modems Smart Mini UPS 20000mah voor thuisbatterij opladen
| Inlaatspanning: | 12V |
|---|---|
| Opmerkingen: | Het inlaatvermogen (stroomvoorziening) moet groter zijn dan het uitgangsvermogen (aansluiting voor e |
| Uitgangsvermogen: | 36w |
36W uitgangsvermogen Smart Mini UPS 20000Mah Power Bank Para Router
| Afmetingen: | 196*75*35 mm |
|---|---|
| uitgangsvermogen: | 36w |
| Uitgangsstroom: | 4a |


