Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini up ] bij elkaar passen 322 producten.
Draagbare mini-UPS voor wifi-router mini-DC-UPS 5V 9V 12V batterij back-up
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Bescherming: | Overstroming |
| Operatietemperatuur: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
Ononderbroken stroomvoorziening DC Mini Ups voor Wifi Router en Antenne 10400mah
| Productnaam: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 18W |
| Inlaatspanning: | 110 V 220 V |
POE15V/24V Mini DC Poe Ups Voor Wifi Router 5v 9v 12v Batterij 10400mah
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Stroominvoer: | 220 V 110 V |
| PoE Machtsoutput: | 15v 24v |
18w/36w Uitgangsstroming Mini-Ups 5v 9v 12v Voor Wifi-router 1-8A Uitgangsstroom
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Toepassing: | Modem, IP CCTV camera, Router, afleiding, POE, Netwerken |
| Uitgangsvermogen: | 18W/36W |
Mini Portable Ups DC Smart Mini Ups 60w 20800mah Voor Laptop Camera Router
| Naam van het product: | 5V 9V 12V Mini-Ups Poe Port Ups Backup Power Kleine grootte 10400mah 18w |
|---|---|
| Toepassingen: | Ideaal voor gebruik in huizen, kleine kantoren en andere vergelijkbare omgevingen waar een stabiele |
| Verpakking en het verschepen: | Productverpakking: Mini UPS voor Wifi Router-apparaat, Power Adapter, USB-kabel, gebruikershandleidi |
DC Mini Ups 5200mAh Lithiumbatterij Mini Ups 12v 2a Wifi Router Ups
| Productnaam: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Aanvullende kenmerken: | Gebruik het tijdens het opladen, gemakkelijk te dragen, grote opslagcapaciteit 8000-20000mAh, multip |
| Uitgangsstroom: | 1A/2A/3A |
26W 52W Uitgangsvermogen Smart Mini UPS 8000mah-20000mah 5v 9v 12v 24v Poe UPS
| Productnaam: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Ondersteuning: | Modem, CCTV camera, router, afleiding, poe |
| Geavanceerde eigenschappen: | Scalabiliteit, Parallelle werking, Netwerkbeheerfunctie, ECO-modus, Hoog efficiënt ontwerp, Visuele |
10400mah UPS Router Wifi Backup 2A Batterijvoorziening DC 12V Poe Smart Mini UPS Voor Wifi Router Modem CCTV Camera Home
| Productnaam: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Gewicht: | 0.4kg |
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
Mini-UPS Uitgang 12v 2a DC Mini-UPS Voor Wifi Router 5200mah Voeding
| Product aangekomen: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
| Ondersteuning: | Modem, CCTV camera, router. |
Mini Ups 12v 2a 18w 10400mah 20800mah Wifi Router Bms 5v 9v 12v Dc Uitgang
| Productnaam: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Capaciteit: | 10400mah 20800mah |
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |


