Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini up ] bij elkaar passen 322 producten.
MINI UPS 12V stroomtoevoer UPS 8000MAH 10400MAH 20000MAH Ononderbroken stroomtoevoer
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
|---|---|
| Gewicht: | 0.4kg |
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
8000mah-20000mah Batterijcapaciteit Mini UPS 12V Gratis standaard verzending binnen de Verenigde Staten Mini UPS Batterij back-up
| Features: | Mini UPS for wifi router, UPS for router and modem, Mini UPS battery backup |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1026 and UPS1052 |
| Product Packaging: | Mini UPS 12V device, Power Adapter, USB Cable, User Manual |
Mini UPS 12V Wifi Router Ups Dc Uitgang 9v 12v USB Port 20000mah Ups
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
| Productcategorie: | UPS-machtssteun |
DC mini UPS 12V back-up stroomtoevoer Dc 5v 9v 12v Ups 20000mah Grotere capaciteit UPS
| Naam van het product: | DC mini UPS 12V back-up stroomtoevoer Dc 5v 9v 12v Ups 20000mah Grotere capaciteit UPS |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Ontwerp: | Compact ontwerp |
Mini UPS 12V Ononderbroken stroomvoorziening DC Uitgang 5v 9v 12v Mini Ups
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Veelgestelde vragen: | De merknaam van het UPS Internet product is HKIVI. Het modelnummer van het UPS Internet product is U |
| Ontwerp: | Compact ontwerp |
Mini UPS 12V UPS1036 En UPS1052 36w 52w 65w 10400mah 20000mah Stroomvoorziening 5v 9v 12v 24v
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Merken: | HKIVI |
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |
WIFI Router Modem Mini UPS Dc 5v 9v 12v Ononderbroken voeding 20000mah
| Productnaam: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
Mini-UPS 36w 52w 65w Uitgangsvermogen 8000mah 10400mah 20000mah UPS stroomtoevoer
| Productnaam: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
| Voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit 8000-20000mAh, Multiple |
Mini UPS 12V Uitgangsvermogen 36w 52w 65w 190*122*33mm Back-up stroomvoorziening DC-Ups
| Productnaam: | Mini UPS 12V Uitgangsvermogen 36w 52w 65w |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit 8000-20000mAh, Multiple |
DC 5V 9V 12V UPS met 8000mah-20000mah batterijcapaciteit Mini Ups 12v
| Procuctnaam: | DC 5V 9V 12V UPS met 8000mah-20000mah batterijcapaciteit Mini Ups 12v |
|---|---|
| Kenmerken: | Mini UPS voor wifi router, UPS voor router en modem, Mini UPS batterij back-up |
| Productcategorie: | Mini-UPS 12V |


