Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 348 producten.
Mini UPS 12V 2A 52W 36W Uitgang 5V 9V 12V 24V DC MINI UPS 10400MAH 20000MAH
| Productnaam: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Gewicht: | 0.4kg |
| Productcategorie: | miniups |
5200 mAh slimme Mini-UPS voor router en modems ups 20000 mAh draagbare stations
| Batterijcapaciteit: | 5200-20000 mAh |
|---|---|
| Toepassingen: | mini dc ups voor wifi-router 20000mah |
| Afmetingen: | 196*75*35 mm |
Aanpassen Mini UPS 3A Uitgangsstroom 20000mah Capaciteit Ups Power Supply
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
|---|---|
| Ondersteuning: | Modem, CCTV camera, router. |
| Batterijcapaciteit 2: | 2600mah*2 |
Mini Dc Ups Voor Wifi Router 20000mah Smart Mini UPS Voor Thuis Met Batterij
| Batterijcapaciteit 2: | 2600mah*2 |
|---|---|
| Aanvullende kenmerken: | Ononderbroken stroomvoorziening, accu back-up power, dc 5v 9v 12v ups, Gebruik het tijdens het oplad |
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
20000mah Dc Ups Plug-and-play-functie Ideaal voor back-up stroomvoorziening van de Wifi-router
| Toepassingen: | mini dc ups voor wifi-router 20000mah |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 2A/2.5A/3A |
| Toepassingen 2: | Backup stroomvoorziening voor wifi router |
36W Output Power Mini UPS Voor Router En Modems Wifi Router Back-up Power Supply
| Uitgangsvermogen: | 36w |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 2A/2.5A/3A |
| Toepassingen 2: | Backup stroomvoorziening voor wifi router |
20000mah Capaciteit Smart Mini UPS Voor CCTV Camera Ups Power Bank Aanpasbaar
| Batterijcapaciteit: | 5200-20000 mAh |
|---|---|
| Afmetingen: | 196*75*35 mm |
| Productcategorie: | Smart MIni UPS |
Ononderbroken stroomvoorziening 4A Uitgangsstroom Opties Mini DC UPS Met 36W Uitgangsvermogen
| Geavanceerde eigenschappen: | Netwerkbeheerfunctie, hoog efficiënt ontwerp, visuele interface, gegevenslogging en analyse |
|---|---|
| Productcategorie: | minigelijkstroom UPS |
| Veiligheidskenmerken: | Bescherming tegen overlading, overlading, kortsluiting |
Aanpasbaar en compact 196*75*35mm UPS voor router 20000mah
| Batterijcapaciteit: | 20000 mAh |
|---|---|
| Opmerkingen: | Het inlaatvermogen (stroomvoorziening) moet groter zijn dan het uitgangsvermogen (aansluiting voor e |
| Batterijcapaciteit 2: | 2600mAh lithiumbatterij |
Oplaadbare batterij voor Wifi Router Smart Mini UPS 5200mAh Lithiumbatterij
| Productnaam: | 20000mAh Smart Mini UPS Voor Wifi Router DC Ups Batterij back-up 12v |
|---|---|
| Geavanceerde eigenschappen: | Netwerkbeheerfunctie, hoog efficiënt ontwerp, visuele interface, gegevenslogging en analyse |
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |


