Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 348 producten.
24W UPS 12V 2A 5200mah Mini Ups Voor Wifi Router Modem Camera DC 12V UPS
| Productnaam: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 24W |
| Beschermingsfuncties: | Ingebouwde bescherming tegen overbelastingen, kortsluitingen en overladen |
Mini-Ups 24W Output Power UPS Internet met oplaadbare lithiumbatterijen DC 12V Voor router
| Productnaam: | UPS-internet |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Batterijcapaciteit: | 5200mAh |
Duurzame 5200mAh batterijcapaciteit Smart Mini UPS stroomtoevoer 12V 2A DC UPS
| Productnaam: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Ontwerp: | Compact ontwerp |
| Type batterij: | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
Mini 12V UPS stroomtoevoer UPS Internet met AC adapter voor routermodem 12v 2a
| Beschermingsnaam: | UPS-internet |
|---|---|
| Invoervermogen: | AC-adapter (vaak meegeleverd) |
| Uitgangsspanning: | 12V gelijkstroom |
UPS Backup Power 12v 2a UPS Mini Voor WiFi Router 5200mah Ondersteuning Aanpassen
| Productnaam: | UPS-back-upvermogen |
|---|---|
| Ontwerp: | Compact ontwerp |
| Beschermingsfuncties: | Ingebouwde bescherming tegen overbelastingen, kortsluitingen en overladen |
Kleine ups 12v 26w 36w 52w 10400mah 20000mah Smart Mini Ups Voor CCTV Camera Wifi Router
| Productnaam: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Bescherming: | Kortsluiting |
| Gewicht: | 0.4kg |
Smart Mini UPS 5V 9V 12V 15V 24V Draagbare Mini UPS DC UPS 12V Voor Router
| Productnaam: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Operatietemperatuur: | -10°C -40°C |
| Ondersteuning: | Modem, CCTV camera, router, afleiding, poe |
26W 52W Output Power Smart Mini UPS Poe Port 5v 9v 12v 24v Voeding
| Productnaam: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
| Operatietemperatuur: | -10°C -40°C |
Ononderbroken stroomvoorziening UPS 5v 9v 12v 24v 1a 2a Smart Mini Ups Lithiumbatterij DC UPS 10400mah 20000mah
| Productnaam: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Bescherming: | Kortsluiting |
| Operatietemperatuur: | -10°C -40°C |
26W 52W Uitgangsvermogen Smart Mini UPS 8000mah-20000mah 5v 9v 12v 24v Poe UPS
| Productnaam: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Ondersteuning: | Modem, CCTV camera, router, afleiding, poe |
| Geavanceerde eigenschappen: | Scalabiliteit, Parallelle werking, Netwerkbeheerfunctie, ECO-modus, Hoog efficiënt ontwerp, Visuele |


