Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini ups ] bij elkaar passen 322 producten.
Mini UPS Router 12v Wifi Router Ups Uitgang POE15V/24V 26w 52w
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Operatietemperatuur: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Automatische spanningsregeling (AVR): | Helpt bij het handhaven van een stabiele spanningsuitgang naar aangesloten apparaten, waardoor ze wo |
85-265Vac/50-60Hz 12V Wifi Router Poe UPS Mini UPS 12V Voor Wifi Router Modem
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Brede Verenigbaarheid: | Compatibel met een verscheidenheid aan apparaten die 12 volt stroom vereisen, zoals routers, modems, |
DC Mini Ups 18W 9v Wifi Router Ups met POE Output Power Supply
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 1 tot en met 8A |
| Batterijcapaciteit: | 8800mah 10400mah |
110v 220v Input Voltage DC Mini-Ups met POE en 10400mah batterijcapaciteit
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8800mah 10400mah |
| Zeer belangrijke Eigenschappen: | Compact en lichtgewicht ontwerp, Automatische overstap op batterij, overbelasting, kortsluiting en o |
DC Mini Ups 8800mah 9v Router Ups Voor WiFi Router Uitgangsstroom 1A 2A
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Zeer belangrijke Eigenschappen: | Compact en lichtgewicht ontwerp, Automatische overstap op batterij, overbelasting, kortsluiting en o |
| Gemeenschappelijke toepassingen: | Persoonlijke computers, monitors en apparatuur voor thuis- of kleinkantoornetwerken, beveiligingssys |
Mini-Ups Stroomvoorziening 110v 220v Dc Ups 10400mah Lithiumbatterij 18w 36w Uitgang
| Product nameProduct naam: | miniups |
|---|---|
| Gemeenschappelijke toepassingen: | Persoonlijke computers, monitors en apparatuur voor thuis- of kleinkantoornetwerken, beveiligingssys |
| Productsoort: | Mini-Ups Stroomvoorziening 110v 220v Dc Ups 10400mah Lithiumbatterij 18w 36w Uitgang |
Mini UPS POE Multifunctionele Mini DC Ups 10400mah OEM ODM
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Ondersteuning: | Modem, IP CCTV camera, Router, Diverter, POE |
| FAQ: | Merk: HKIVI, modelnummers: UPS1018, UPS1036, oorsprong: China, minimale bestelhoeveelheid: 20 stuks, |
220v 110v Input Smart Mini Ups Batterij back-up 10000mah Met Poe Port 24v 15v
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8800mah-10400mah |
| Voordelen bij het verlengen van de levensduur van de batterij: | Geschikt voor toepassingsgebieden zoals netwerkapparatuur, servers, industriële controle, gebouwsaut |
DC Mini-Ups 12v 9v 0.6a Router-Ups voor modemkrachtvoorziening 10000mah
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Uitgangsvermogen (max): | 18W/36W |
| Inlaatspanning: | 220 V 110 V |
DC1036P Backup voor Mac Mini Ups 10400mah Ononderbroken stroomvoorziening
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Hoeveelheid/capaciteit van de batterij: | 2200mAh*4 ((lithiumbatterij 2200) OF 2000mAh*4 ((LiFePO4) ((1800mah-2600mah geselecteerd) |
| Voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit, Multiplex-uitgang, Ste |


