Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini ups ] bij elkaar passen 322 producten.
8000-12000mah Mini-Ups 19V Router-Ups Kortsluitingsbescherming
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8000-12000mah |
| Uitgangsvermogen: | 18W/36W |
DC1018P Mini Ups 20000mah Voor Router En WiFi Antenne 18W 36W
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit, Multiplex-uitgang, Ste |
| Model: | De in de bijlage bij Verordening (EG) nr. 45/2001 bedoelde vergunningen zijn uitsluitend van toepass |
18W 36W draagbare mini-UPS 12V DC 8800mah-10400mah Voor kleine apparaten
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8800mah-10400mah |
| Gewicht: | 0.4kg |
IP CCTV Mini DC Ups Voor Wifi Router Mini UPS 220v 8800mAh-10400mah Geselecteerd
| Toepassing: | Modem, IP CCTV camera, Router, afleidingsprogramma, POE, netwerk |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220 V |
| Monitoring en waarschuwingen: | Sommige Mini UPS-eenheden bieden netwerkbeheerfuncties om de status op afstand te controleren. |
1A/2A Uitgangsstroom Mini UPS Voor Wifi Router Batterijcapaciteit 8000mah-20000mah
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Toepassingen: | Ideaal voor gebruik in huizen, kleine kantoren en andere vergelijkbare omgevingen waar een stabiele |
| Merken: | HKIVI |
HKIVI 8000mah 8800mah 14000mah 20800mah Smart Mini Ups 60W Voor Laptop En Wifi Router
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Toepassingen: | Ideaal voor gebruik in huizen, kleine kantoren en andere vergelijkbare omgevingen waar een stabiele |
| Merken: | HKIVI |
Lithium-ionbatterij type Mini Portable UPS Smart Mini Ups Voor mobiele apparaten en apparaten
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Plaats van oorsprong: | China |
| Uitgangsvermogen: | 60W Mini Poe Ups |
Poe USB 5v 9v 12v Mini UPS 12v Voor Wifi Router 8800mah 10400mah 12000mah
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 18W 36W |
| Type batterij: | Lithium-ion |
OEM ODM 8800mAh 10400mAh Draagbare Mini Ups 12V UPS Voor Router
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Output: | 12V |
| Laadtijd: | 6-8 uur |
Mini-Ups Batterij Backup 12v Mini-Ups Voor CCTV-camera's / routers
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Kracht: | 18W 36W |
| Uitgangsstroom: | 2A |


