Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini ups ] bij elkaar passen 322 producten.
8000mah 20000mah Batterijcapaciteit Mini UPS 12V Poe Support 5v 9v 12v Mini Ups
| Productnaam: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Ondersteuning: | Modem, CCTV camera, router, afleiding, poe |
| Capaciteit: | 10400mah 20000mah |
MINI UPS 12V 2A 8000MAH 10400MAH 20000MAH BATTERIECAPITY DC 12V UPS voor routermodem
| Productnaam: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Afmetingen: | 190*122*33 mm |
| Bescherming: | Kortsluiting |
Mini UPS 12V 2a Zwart 36s 52w 20000mah Grote capaciteit Mini Wifi Router Ups Dc 5v 9v 12v 24v
| Productnaam: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Ondersteuning en diensten: | Modem, CCTV camera, router, afleiding, poe |
| Aanvullende kenmerken: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit 8000-20000mAh, Multiple |
36w 52w DC MINI UPS 12V Ononderbroken stroomvoorziening 5V 9V 12V AC-DC UPS Voor Router
| Productnaam: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Ondersteuning en diensten: | Een jaar garantie |
| Aanvullende kenmerken: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit 8000-20000mAh, Multiple |
Aanpassen Mini UPS 3A Uitgangsstroom 20000mah Capaciteit Ups Power Supply
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
|---|---|
| Ondersteuning: | Modem, CCTV camera, router. |
| Batterijcapaciteit 2: | 2600mah*2 |
20000mah Capaciteit Smart Mini UPS Voor CCTV Camera Ups Power Bank Aanpasbaar
| Batterijcapaciteit: | 5200-20000 mAh |
|---|---|
| Afmetingen: | 196*75*35 mm |
| Productcategorie: | Smart MIni UPS |
Oplaadbare batterij voor Wifi Router Smart Mini UPS 5200mAh Lithiumbatterij
| Productnaam: | 20000mAh Smart Mini UPS Voor Wifi Router DC Ups Batterij back-up 12v |
|---|---|
| Geavanceerde eigenschappen: | Netwerkbeheerfunctie, hoog efficiënt ontwerp, visuele interface, gegevenslogging en analyse |
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
Mini-Ups voor routers en Nitro-modems 10400mah 8800mah Mini-Ups Poe Port
| Productnaam: | Mini UPS POE |
|---|---|
| Type: | 18w 36w Mini Ups Poe Voor Wifi Router En Modem 10400mah 8800mah |
| uitgangsvermogen: | 18W/36W |
Batterij voor Wifi Mini UPS 10400mah 8800mah Router Ups Para Router Y Modems
| Installatieflexibiliteit Mini UPS POE: | Biedt flexibiliteit voor PoE-compatibele apparaten op locaties waar het moeilijk is om toegang te kr |
|---|---|
| Afmetingen: | 160*105*33 mm |
| Stroomcapaciteit en levensduur van de batterij: | De batterijcapaciteit en de looptijd variëren afhankelijk van de energiebehoeften van het apparaat e |
Powerbank Wifi Mini Ups Voor 12v Wifi Router Smart Ups 20000mah
| Installatieflexibiliteit Mini UPS POE: | Biedt flexibiliteit voor PoE-compatibele apparaten op locaties waar het moeilijk is om toegang te kr |
|---|---|
| Installatie flexibiliteit Mini UPS: | In het algemeen vereist elk apparaat een speciale stroomverbinding, waardoor het geschikter is voor |
| Inlaatspanning: | 220 V |


