Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini ups ] bij elkaar passen 322 producten.
8000-20000mah Mini UPS 12V Technische ondersteuning en regelmatig onderhoud voor efficiëntie
| Packing and Shipping: | Secure packaging in a sturdy cardboard box, shipping handled by a reliable courier service, shipping within 1-2 business days, tracking number provided, shipping costs calculated at checkout based on location and preferred method |
|---|---|
| Product Category: | Mini UPS 12V |
| Output Power: | 18w Mini Poe Ups |
8800mah 10400mah 12000mah Mini Ups 12v 2a USB Power Bank 1a 2a Modem Ononderbroken Bron Systeem
| Vervoer: | Verzendingen binnen 1-2 werkdagen, Gratis verzending binnen het vasteland van de VS, Internationale |
|---|---|
| FAQ: | Merknaam: HKIVI, modelnummer: DCP-60W, certificeringen: ISO 9001, RoHS, vervaardigd in China, minima |
| Batterijcapaciteit: | 8800mah, 10400mah, 12000mah. |
5200 mAh slimme Mini-UPS voor router en modems ups 20000 mAh draagbare stations
| Batterijcapaciteit: | 5200-20000 mAh |
|---|---|
| Toepassingen: | mini dc ups voor wifi-router 20000mah |
| Afmetingen: | 196*75*35 mm |
MINI DC UPS 12V 8800mah 10400mah 5V 9V 12V Mini Ups Backup Power Voor Wifi Router
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups voor wifi-router 9v, mini ups voor router en modem, mini ups v |
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |
Data logging en analyse Mini UPS 12V T/T Betalingsvoorwaarden Geavanceerde functies
| Operate temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
|---|---|
| Color: | Black |
| Weight: | 0.4KG |
Oorsprong Mini UPS 12V met visuele interface Modelnummers UPS1026 en UPS1052 Geavanceerde functies
| Features: | Mini UPS for wifi router, UPS for router and modem, Mini UPS battery backup |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1026 and UPS1052 |
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
Mini UPS 12V Wifi Router Ups Dc Uitgang 9v 12v USB Port 20000mah Ups
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
| Productcategorie: | UPS-machtssteun |
Mini UPS 12V Uitgangsvermogen 36w 52w 65w 190*122*33mm Back-up stroomvoorziening DC-Ups
| Productnaam: | Mini UPS 12V Uitgangsvermogen 36w 52w 65w |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit 8000-20000mAh, Multiple |
1A/2A mini ups 12v Uitgangsstroom Ononderbroken stroomvoorziening Voor CCTV Camera En WIFI Router
| Productcategorie: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Toepassing: | Router, modem, CCTV camera, netwerk |
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
DC UPS 12v 14000mah 20000mah Mini-Ups Voor Wifi Router Backup Power
| Naam van het product: | miniups |
|---|---|
| Type: | DC-UPS |
| Uitgangsvermogen: | 26W/52W |


