Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini ups ] bij elkaar passen 322 producten.
Modem UPS Stroomvoorziening Mini UPS 12V 2A 5V 9V 12V 24V POE Port 18w 36w 12000mah
| Productnaam: | Mini ups 12V 2A |
|---|---|
| Ondersteuning: | Modem, IP CCTV camera, Router, Diverter, POE |
| Kenmerken: | Scalabiliteit, Parallelle werking, Netwerkbeheerfunctie, ECO-modus, Hoog efficiënt ontwerp, Visuele |
POE Mini UPS 12V 2A Ononderbroken stroomvoorziening Mini Ups 18w 36w 12000mah Max
| Productnaam: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |
| Sleutelwoorden: | Ups mini, 5v ups, kleine ups voor thuis, dc ups 10400, mini ups 5v 9v 12v |
Data logging en analyse Mini UPS 12V T/T Betalingsvoorwaarden Geavanceerde functies
| Operate temperature: | 0℃-45℃, -20℃-50℃, -40℃-60℃ |
|---|---|
| Color: | Black |
| Weight: | 0.4KG |
Oorsprong Mini UPS 12V met visuele interface Modelnummers UPS1026 en UPS1052 Geavanceerde functies
| Features: | Mini UPS for wifi router, UPS for router and modem, Mini UPS battery backup |
|---|---|
| Model Numbers: | UPS1026 and UPS1052 |
| Battery Capacity: | 8000mah-20000mah |
8800mah 10400mah 12000mah Mini UPS Stroomvoorziening 18W 36W Mini UPS Poe Voor Wifi Router UPS
| Naam van het product: | 8800mah 10400mah 12000mah Mini UPS stroomvoorziening 18W 36W Mini UPS Poe |
|---|---|
| Voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit 8000-20000mAh, Multiple |
| Afmetingen: | 190*122*33 mm |
1A/2A mini ups 12v Uitgangsstroom Ononderbroken stroomvoorziening Voor CCTV Camera En WIFI Router
| Productcategorie: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Toepassing: | Router, modem, CCTV camera, netwerk |
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
Batterijback-up 8800mah Smart Mini UPS Voor Router 12v Stroomvoorziening 18W
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Type: | DC UPS POE |
| Uitgangsvermogen: | 18w |
DC Poe UPS 14000mah Mini UPS 12V Voor Wifi Router 20000mah Oplaadbare batterij
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Type: | Ups 12V voor Wifi Router |
| Uitgangsvermogen: | 52W |
HKIVI Kleine grootte 0,4 kg UPS Internet Mini Ups Voor CCTV Camera Kortsluitingsbescherming
| Naam van het product: | UPS-internet |
|---|---|
| Bescherming: | Kortsluiting |
| Gewicht: | 0.4kg |
Ononderbroken stroomvoorziening DC Smart Mini Ups Met Poe Port Mini Ups Voor Wifi Router 8000-20000mah
| Productnaam: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Type: | miniups voor wifirouter |
| Uitgangsvermogen: | 26-65W |


