Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini up ] bij elkaar passen 322 producten.
12v ononderbroken stroomvoorziening UPS voor modem en router 8000mah 8800mah 14000mah
| Productnaam: | 12v ononderbroken stroomvoorziening UPS voor modem en router 8000mah 8800mah 14000mah |
|---|---|
| Operatietemperatuur: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Ondersteuning: | Modem, IP CCTV camera, router, omleidingsapparaat. |
Stabiel UPS stroomvoorziening 5v 9v 12v Vochtigheid 10%-90% RH Uitgangsstroom 1A/2A 18w 36w 8800mah 10400mah 12000mah
| Productnaam: | UPS-stroomvoorziening |
|---|---|
| Verwijder: | 5v 9v 12v 24v |
| Ondersteuning en diensten: | Beheer en beheer op afstand, vervanging van batterijen, updates en upgrades van software, updates en |
Ononderbroken stroomvoorziening UPS Backup Power 12000mah 20000mah 60W UPS Voor Wifi Router En Modem
| Naam van het product: | UPS-back-upvermogen |
|---|---|
| Merken: | HKIVI |
| Kleur: | Zwart |
5V 9V 12V Ononderbroken stroomvoorziening 8000-20000mAh Multiplexed Output
| Naam van het product: | UPS-stroomvoorziening |
|---|---|
| Gewicht: | 0.4kg |
| Technische parameters: | Batterijcapaciteit, afmetingen, geavanceerde kenmerken, toepassingen, uitgangsvermogen, gewicht, pla |
DC 60w 17600-41600mah UPS Backup Power voor Laptop en Wifi Router
| Naam van het product: | UPS-back-upvermogen |
|---|---|
| Type: | DC UPS stroomvoorziening |
| Uitgangsvermogen: | 60 W |
Zwarte hoogfrequente online UPS voor technische ondersteuning en soepele installatie
| Applications: | Data centers, server rooms, healthcare facilities, industrial automation, telecommunications infrastructure, financial institutions, retail environments, home offices, small businesses, educational institutions, entertainment and broadcasting industries, r |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Product Name: | Home 220V Backup External Battery Ups Power Supply 800w 1600w 2400w Online Ups Backup Power |
8000mah-20000mah UPS Backup Power 12v DC UPS Voor 12V WIFI Router Modem 5v 9v12v
| Productnaam: | UPS-back-upvermogen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Beschikbare betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram en PayPal |
Kleine UPS stroomtoevoer Verschillende capaciteit 8800mah 10400mah 12000mah 18w 36w DC 12v Ups
| Productnaam: | Ups stroomvoorziening |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 1A/2A |
| Ondersteuning en diensten: | Beheer en beheer op afstand, vervanging van batterijen, updates en upgrades van software, updates en |
Ononderbroken stroomvoorziening (UPS) 2400 Wh Elektrische energievoorziening (UPS) Voor industriële
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Compact en modulair ontwerp: | Moderne UPS-systemen zijn ontworpen voor ruimtezuinigheid |
| Toepassing: | Huishoudelijk apparaat |
2400 Wh elektrische energie UPS stroomtoevoer met zuivere sinusgolf uitgang
| (Maximum) outputmacht: | 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA |
|---|---|
| Productcategorie: | UPS-stroomvoorziening |
| Type batterij: | Loodzuurbatterij |


