Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini up ] bij elkaar passen 322 producten.
20000mah Dc Ups Plug-and-play-functie Ideaal voor back-up stroomvoorziening van de Wifi-router
| Toepassingen: | mini dc ups voor wifi-router 20000mah |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 2A/2.5A/3A |
| Toepassingen 2: | Backup stroomvoorziening voor wifi router |
Sterke compatibiliteit van apparaten UPS stroomvoorziening voor thuis en kantoor ondersteunt IP CCTV camera
| Support And Services: | Remote Monitoring And Management, Battery Replacement Services, Software Updates And Upgrades, Firmware Updates And Upgrades, Technical Consultation With Experts, Repair And Maintenance Services |
|---|---|
| Output Current: | 1A/2A |
| Model Numbers: | UPS1018, UPS1036 |
DC 60w 17600-41600mah UPS Backup Power voor Laptop en Wifi Router
| Naam van het product: | UPS-back-upvermogen |
|---|---|
| Type: | DC UPS stroomvoorziening |
| Uitgangsvermogen: | 60 W |
UPS Power Backup Mini Poe 60w DC UPS voor hernieuwbare energiesystemen
| Uitgangsvermogen: | 60 W |
|---|---|
| Toepassing: | Modem, IP CCTV camera, Router, afleidingsprogramma, POE, netwerk |
| Hoeveelheid/capaciteit van de batterij: | 18650/21700/32700 4-8PCS 8800mAh-48000mah geselecteerd |
Zwarte hoogfrequente online UPS voor technische ondersteuning en soepele installatie
| Applications: | Data centers, server rooms, healthcare facilities, industrial automation, telecommunications infrastructure, financial institutions, retail environments, home offices, small businesses, educational institutions, entertainment and broadcasting industries, r |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Product Name: | Home 220V Backup External Battery Ups Power Supply 800w 1600w 2400w Online Ups Backup Power |
Grote transformatorontwerp On-line Ononderbroken stroomvoorziening UPS voor geluidsreductie Industrieel
| High Efficiency Operation: | Achieves high energy efficiency with advanced power conversion technology, reducing operational costs and heat generation |
|---|---|
| Product Category: | UPS Power Supply |
| Product Name: | UPS/ICU/PICU/NICU/RICU For Operating Room Uninterruptible Power Supply Standby Computer Emergency Voltage Stabilization |
Batterijcapaciteit 20000mah Mini DC UPS voor WiFi Router 20000mah
| Geavanceerde eigenschappen: | Netwerkbeheerfunctie, hoog efficiënt ontwerp, visuele interface, gegevenslogging en analyse |
|---|---|
| Productcategorie: | minigelijkstroom UPS |
| Batterijcapaciteit 2: | 2600mAh lithiumbatterij |
48000mah Batterijcapaciteit UPS Ononderbroken stroomvoorziening Bedrijftemperatuur 0C-40C Uitgangsvermogen 60W
| Output 2: | GELIJKSTROOM 5V/2.4A |
|---|---|
| POE-uitgang 1: | POE 15V/1,5A |
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
Uitgangsvermogen 18W Mini Poe UPS Stroomvoorziening 5V USB 9V 12V DC Output Ups
| Productnaam: | Uitgangsvermogen 18W Mini Poe UPS Stroomvoorziening 5V USB 9V 12V DC Output Ups |
|---|---|
| Voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit 8000-20000mAh, Multiple |
| ModelNumbers: | UPS1018, UPS1036 |
5v 9v 12v gelijkstroom UPS voor router Ononderbroken stroomvoorziening Mini DC Ups 10400mah
| Naam van het product: | 5v 9v 12v gelijkstroom UPS voor router Ononderbroken stroomvoorziening Mini DC Ups 10400mah |
|---|---|
| Kenmerken: | Scalabiliteit, Parallelle werking, Netwerkbeheerfunctie, ECO-modus, Hoog efficiënt ontwerp, Visuele |
| Kleur: | Zwart Wit |


