Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini up ] bij elkaar passen 322 producten.
1A/2A Uitgangsstroom Mini UPS Voor Wifi Router Batterijcapaciteit 8000mah-20000mah
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Toepassingen: | Ideaal voor gebruik in huizen, kleine kantoren en andere vergelijkbare omgevingen waar een stabiele |
| Merken: | HKIVI |
8000mah 20000mah Mini UPS Voor thuis Mini Router UPS OEM ODM USB 5V 9V 12V
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Operatietemperatuur: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
| Naam van het product: | Draagbare stroomvoorziening Mini UPS Voor Wifi Router 18w Voor Modem Cctv Camera 10400mah 2000mah |
Power 18w Mini UPS Voor Wifi Router Met Poe 8000mah 8800mah 14000mah
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V (mini ups voor wifi-router 9v, mini ups voor router en modem, mini ups v |
| Batterijcapaciteit: | 8000mah 8800mah 14000mah |
Lithium-ionbatterij type Mini Portable UPS Smart Mini Ups Voor mobiele apparaten en apparaten
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Plaats van oorsprong: | China |
| Uitgangsvermogen: | 60W Mini Poe Ups |
Smart Mini UPS 60w Stroomcapaciteit Smart Ups Stroomvoorziening Voor Modem / IP CCTV Camera
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| ModelNumbers: | UPSDCP60W |
| Gesteunde apparaten: | Modem, IP CCTV camera, router, omleidingsapparaat. |
Poe USB 5v 9v 12v Mini UPS 12v Voor Wifi Router 8800mah 10400mah 12000mah
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 18W 36W |
| Type batterij: | Lithium-ion |
HKIVI Mini UPS DC12 Volt Ups Back-up stroomvoorziening voor Router Elektronische apparaten
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 36w |
| Type batterij: | Lithium-ion |
OEM ODM 8800mAh 10400mAh Draagbare Mini Ups 12V UPS Voor Router
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Output: | 12V |
| Laadtijd: | 6-8 uur |
Smart Mini UPS 5V 9V 12V 15V 24V Draagbare Mini UPS DC UPS 12V Voor Router
| Productnaam: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Operatietemperatuur: | -10°C -40°C |
| Ondersteuning: | Modem, CCTV camera, router, afleiding, poe |
26W 52W Output Power Smart Mini UPS Poe Port 5v 9v 12v 24v Voeding
| Productnaam: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
| Operatietemperatuur: | -10°C -40°C |


