Alle producten
-
BESS-container
-
Energieopslagverbeteringssysteem
-
geïntegreerd energieopslagsysteem
-
Energieopslagcontainer
-
Machtsomschakelingsregeling
-
Ground Power Supply van vliegtuigen
-
miniups
-
Mini-UPS 12V
-
miniups voor wifirouter
-
minigelijkstroom UPS
-
Smart MIni UPS
-
UPS-stroomvoorziening
-
UPS-back-upvermogen
-
UPS-internet
-
BMS lifepo4
-
slimme BMS
-
bms 48v
-
Batterijbalancer
-
Ali Antonio Soto Vasquezuitstekende aandacht
zoekwoorden [ mini up ] bij elkaar passen 322 producten.
12 Volt Mini Ups Voor Wifi Router 8000-10400mah Uitgangsspanning 5V 9V 12V
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8000-10400mah |
| Afmetingen: | 190*122*33 mm |
Mini-Ups 26w 10400mah 12v DC Mini-Ups voor WiFi-router Ononderbroken voeding
| Productnaam: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Gewicht: | 0.4kg |
26W uitgang 18650 Li-Ion Power Mini Ups 5v 2a Voor CCTV camera
| Naam van het product: | miniups voor wifirouter |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
| Geavanceerde eigenschappen: | Scalabiliteit, Parallelle werking, Netwerkbeheerfunctie, ECO-modus, Hoog efficiënt ontwerp, Visuele |
DC UPS Grote capaciteit Mini Ups 8800mah Met uitgangsvermogen 52W 26W
| Naam van het product: | minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Producten: | HKIVI UPS voor wifi router DC mini ups grote batterijcapaciteit output |
| Geavanceerde eigenschappen: | Scalabiliteit, Parallelle werking, Netwerkbeheerfunctie, ECO-modus, Hoog efficiënt ontwerp, Visuele |
8000mah-20000mah Mini UPS voor modem en router OEM ODM
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Productuitvoer PowerName: | 26W Mini Poe Ups |
| FAQ: | Het merk van dit product is HKIVI. De beschikbare modelnummers zijn UPS1026 en UPS1052. Dit product |
Draagbare DC Mini UPS Voor Wifi Router Smart Mini UPS Batterij Backup Multi Output Online
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Operatietemperatuur: | 0°C-45°C, -20°C-50°C, -40°C-60°C |
Kortsluitingsbescherming Smart Mini UPS Voor Wifi Router 9v 12v Smart Mini DC Ups
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |
| Voordelen: | Gebruik het tijdens het opladen, Makkelijk te dragen, Grote opslagcapaciteit 8000-20000mAh, Multiple |
Mini Poe Ups 5V 12V 19V Smart Mini UPS Voor Wifi Router Camera
| Naam van het product: | Smart MIni UPS |
|---|---|
| luchtvochtigheid: | 10%-90% RH |
| FAQ: | Het merk van dit product is HKIVI. De beschikbare modelnummers zijn UPS1026 en UPS1052. Dit product |
DC UPS stroomvoorziening 20000mah MINI Ups 12V POE-uitgang Voor WiFi-router met lithiumbatterie
| Productnaam: | miniups |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 85-265Vac/50-60Hz |
| Batterijcapaciteit: | 8000-20000 mAh |
UPS1026CP UPS1052C Mini UPS 12v Voor Wifi Router 26w 52w 14000mah 20000mah 5v 9v 12v
| Naam van het product: | Mini-UPS 12V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 8800mah/10400mah/14000mah/20000mah |
| Output: | 5VDC/9VDC/12VDC, POE15V/24V |


